فهرست
دبیر کمیته انضباطی:درگیری‌ای در بازی پیکان و راه‌آهن ندیدیم!
دبیر کمیته انضباطی:درگیری‌ای در بازی پیکان و راه‌آهن ندیدیم!

دبیر کمیته انضباطی:درگیری‌ای در بازی پیکان و راه‌آهن ندیدیم!

آی اسپورت- روز جمعه هفته پیش در حالی بازی پیکان و راه‌آهن را به یدا... جهانبازی دادند که سختی‌اش برای این داور از دربی که سوت زد، بیشتر بود. همانطور که پیش‌بینی می‌شد این بازی پر بود از اتفاقات و جار و جنجال‌هایی که دو تیم راه انداختند! به نحوی که جهانبازی مجبور شد در چند نوبت بازی را قطع کند و به کادرفنی و بازیکنان دو تیم اخطار بدهد. البته آنقدر این بازی حساس بود که در چند نوبت حساب کار از دست داور بازی هم خارج شد و نیمکت نشینان دو تیم هم به داخل زمین آمدند، در این هیاهو هم چندین بازیکن که جو بازی روی آنها اثر گذاشته بود فیلم اکشن بازی کرده و مشت و لگد به هم پرتاب کردند! در این بازی حتی صمد مرفاوی از کوره در رفته و با سرمربی راه‌آهن درگیر شد. بازی دو تیم پیکان و راه‌آهن با تمام کنش و واکنش‌هایش تمام شد و فیلم درگیری‌ها و گزارش داور بازی موجود است.
حالا بخش اصلی ماجرا تصمیم مردان کمیته انضباطی است و آنها باید برای خاطیان تصمیم بگیرند. البته هرچند که طی روزهای گذشته گزارش بازی به دست حسن‌زاده و دستیارانش رسیده است اما مسوول کمیته انضباطی قصد ندارد در پایان لیگ نام محرومان و مقصران ماجرا را اعلام کند و هر نتیجه‌ای که به دست آید و هر حکمی که صادر شود در فصل بعد اعمال خواهد شد. برای اینکه از چند و چون ماجرا بیشتر با اطلاع شویم روز گذشته به سراغ حسین عبداللهی دبیر کمیته انضباطی رفتیم.
او در ارتباط با اتفاقات بازی راه‌آهن و پیکان اینطور صحبت کرد: «ما هم فیلم بازی را دیدیم اما درگیری نبود بیشتر همدیگر را هل می‌دادند.» اما در یک صحنه بازیکن راه‌آهن بازیکن پیکان را زد! عبداللهی می‌گوید: «ازدحام زیاد بود و ما هر چقدر فیلم بازی را جلو و عقب کردیم متوجه نشدیم که کدام بازیکن این کار را انجام داد و صحنه مشخص نبود.» پس بازیکنی را محروم نمی‌کنید؟ دبیر کمیته انضباطی پاسخ می‌دهد: «نه، چون فرد خاطی مشخص نیست نمی‌توانیم کسی را متهم کنیم و بیگناه محروم شود.» رای این بازی را قبل از هفته سی‌ام صادر می‌کنید؟ عبداللهی در این زمینه می‌گوید: «نه، اگر حکمی صادر شود بعد از هفته سی‌ام اعلام می‌کنیم و حکم برای سال آینده اعمال می‌شود.»

کدخبر:9043
     
آی اسپورت
2015-05-13 20:48:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر