فهرست
فرگوسن: کتک های معلمم، الهام بخش من بود!
فرگوسن: کتک های معلمم، الهام بخش من بود!

فرگوسن: کتک های معلمم، الهام بخش من بود!

آی اسپورت- سرالکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد فاش کرد که کتک خوردن از معلم دوران مدرسه اش، الهام بخش او در زندگی بوده است.

 فرگوسن که در تابستان گذشته به دوران حرفه ای پربارش پایان داد، فاش کرد در دوران کودکی بارها به خاطر مشاجره با هم‌کلاسی‌هایش از معلم خود کتک خورده است.

معلم فرگوسن که تا پایان عمر با سرمربی پیشین منچستریونایتد در در ارتباط بود روی زندگی وی تاثیر زیادی داشت. این معلم، ترکه چرمی که با استفاده از آن شاگردانش را تنبیه می‌کرد به یادگار به فرگوسن داده و به او گفته که " تو بیش از سایرین معنای این ترکه را درک می‌کنی."

فرگوسن نیز تاکنون آن را پیش خود نگه داشته و به فرزندان و نوه‌هایش نشان داده است. «آنها با دیدن آن ترکه وحشت کردند. شش ضربه از آن ترکه کافی بود تا درد زیادی را متحمل شوی. همواره سعی می‌کردم دستانم را از برخورد آن ترکه دور نگه دارم. من بیشتر به خاطر دعوا کردن با سایر بچه‌ها مجبور بودم درد آن را تحمل کنم."

الیزابت تامپسون، معلم فرگوسن روی او تاثیر زیادی داشته تا جایی که سرمربی پیشین منچستریونایتد وی را معلمی خوانده که از دنیای دیگری آمده بود. "او همواره می‌خواست که تو بهترین باشی. بخشی از شخصیت من که از او الهام گرفته شده این است که هیچ گاه نباید تسلیم شوی. او به شکل ذاتی جنگنده بود."

     
آی اسپورت
2014-02-28 17:42:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر