فهرست
چهره روز: قضاوت دربی به حق وردی رسید
چهره روز: قضاوت دربی به حق وردی رسید

چهره روز: قضاوت دربی به حق وردی رسید

آی اسپورت - اگر بخواهیم بدبینانه در مورد داور دربی صحبت کنیم باید گفت کسی به عنوان داور بازی فردا انتخاب شده که باب میل استقلالی هاست. کمیته داوران فدراسیون فوتبال، تورج حق وردی را به عنوان داور دربی انتخاب کرده است. داوری که قضاوتش در دو بازی استقلال و البته بازی این تیم مقابل پیکان حاشیه های زیادی را به وجود آورد.وقتی او گل صحیح پیکانی را مردود اعلام کرد و در چند صحنه دیگر هم علیه شاگردان مرفاوی سوت زد کمتر کسی فکرش را می کرد که برای دربی پایتخت به این مهمی حق وردی گزینه کمیته داوران باشد.
خبرآنلاین درباره این داور نوشته: با این حال گزینه کمیته داوران انتخاب داور 43 ساله برای دربی بوده که شاید بهترین بازی برای خداحافظی او هم باشد.اگر این بازی به قول فدراسیونی ها حساس نبود آنها می توانستند از داوران جوانتر لیگ برای این مسابقه استفاده کنند تا از این بازی بی اهمیت حداقل تجربه را کسب کنند.

کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-14 10:18:51
نظر دهید

۳ نظر
مشروح
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۶
اشتباهات داوری حق وردی به سود استقلال در نیم فصل دوم: در بازی استقلال خوزستان و در نیمه دوم پنالتی بیگ زاده روی مهدی مومنی گرفته نشد و همان توپ بلافاصله به زمین استقلال خوزستان رفت که خطای پشت محوطه جریمه بازیکن استقلال خوزستان روی فخرالدینی با اشتباه داور پنالتی به سود استقلال تهران اعلام شد . گل چهارم استقلال تهران هم با خطای بیگ زاده روی کریمی دروازه بان استقلال خوزستان رقم خورد ؛ داور خطای بیگ زاده را ندید و به اشتباه گل را سالم اعلام کرد. در ادامه این بازی کرار یک خطای واضح انجام داد که باید کارت زرد دوم را می گرفت و اخراج می شد. در بازی با پیکان گل سالم سعید دقیقی اشتباها توسط این داور مردود اعلام شد. در بازی با ذوب آهن پنالتی به نفع استقلال گرفته شد که اصلا خطایی روی امید ابراهیمی رخ نداده بود!
گتاب سیتی وچون
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۵۵
واقعا که تورج حق وردی و زرگر هر2باند قلعه مرغی هستن
فراز
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۴۳
رحم الله من قرأ الفاتحه مع الصلوات.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر