فهرست

خبر خوب برای تراکتور: جام در خانه از دست نمی‌رود

آی اسپورت - تراکتورسازی فردا در خانه با نفت تهران بازی می‌کند و برای قهرمانی نیاز به برد در این مسابقه دارد. در ادوار گذشته لیگ برتر، هیچوقت سابقه نداشته تیمی بازی آخر در خانه و مقابل چشم تماشاگرانش قهرمانی را از دست بدهد. 4 دوره لیگ برتر، تیم میزبان بازی آخر می‌توانسته با برد قهرمان شود و در هر 4 بازی میزبان نتیجه مورد نظرش را بدست آورده است.
پاس هفته آخر لیگ سوم، برای قهرمانی نیاز به برد مقابل استقلال اهواز داشت و با 5 گل این تیم را شکست داد. لیگ پنجم استقلال در ورزشگاه آزادی 4-1 برق شیراز را برد و به قهرمانی رسید. لیگ ششم سایپا با برد 2-0 مقابل مس در کرج قهرمانی لیگ را جشن گرفت و لیگ هفتم، پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین بازی‌های ادوار لیگ با گل دقیقه 95 سپهر حیدری سپاهان را شکست داد و در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی گرفت. در لیگ یازدهم، سپاهان هفته آخر با یک مساوی هم قهرمانی‌اش را قطعی می‌کرد و به همین دلیل در بازی با مس سرچشمه تساوی صفر - صفر را حفظ کرد.


کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-14 11:29:49
نظر دهید

۱ نظر
عباس
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰
عجب روزی بود تا آخر عمرم تک تک ثانیه های اون بازی یادم میمونه گزارش عادلم که فوق العاده بود
یک یک مساوی... خطا... این شاید آخرین بخت تیم پرسپولیس باشه... ضربه به مدافعان برخورد میکنه حالا خلیلی... سانتر از کریم باقری... در دهانه دروازه... و حالا توپ درون دروازه قرار میگیره... چه فوتبالی شده این بازی چه پایان دراماتیکی داشت این مسابقه
مرسی از سپاهانیا که با بازیه خوبشون کاری کردن این قهرمانی به یاد ماندنی باشه برامون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر