فهرست
هنوز هم کری‌ می‌خواند: می‌رفتم که پرویز خمسه پمسه شوم!
هنوز هم کری‌ می‌خواند: می‌رفتم که پرویز خمسه پمسه شوم!

هنوز هم کری‌ می‌خواند: می‌رفتم که پرویز خمسه پمسه شوم!

پرویز مظلومی این روزها کمتر مصاحبه می‌کند چون برایش حاشیه به وجود می‌‌آید. با شرایطی که استقلال دارد، از هر جمله او سوءبرداشت می‌شود. با این حال مظلومی در گفت‌وگو با خبرورزشی حرف‌های جالبی می‌زند.
آقای مظلومی دیگر استقلال و پرسپولیس بهانه‌ای برای یک بازی زشت ندارند. الان که روزنامه‌ها حساس نکرده‌اند. شرایط دو تیم جوری است که نه شانس سهمیه دارند و نه قهرمانی. می‌توانند راحت فوتبال خودشان را انجام دهند ولی برای مردم بازی حساس است.
دوست دارید استقلال ببرد؟ بله، ما که دوست داریم استقلال ببرد. چه باشیم چه نباشیم همیشه چنین آرزویی داریم.
همه این‌طور هستند؟با بقیه کاری ندارم ولی من اینطوری هستم. بالاخره 35 سال با استقلال زندگی کرده‌ام. افتخار داشتم که عدد 4 را به جا بگذارم. تیم را هم با قهرمانی حذفی تحویل دادم و رفتم. هواداران خوشحال شوند، من هم خوشحالم.
پیش‌بینی شما از بازی فردا چیست؟ ان‌شاءا... که استقلال ببرد ولی پیش‌بینی سخت است. بازی رفت را پیش‌بینی کرده بودم می‌بریم ولی باختیم. الان شرایط استقلال و پرسپولیس برابر است. مهم استفاده درست از موقعیت‌هاست.
بازی با تراکتورسازی را دیدید؟بله، آنها بسیار خوب از موقعیت‌هایشان استفاده کردند چون می‌دانستند در زمین دنبال چه چیزی هستند.
تبریزی‌ها بعد از بازی می‌گفتند عدد 4 مال ما شد. نه، عدد 4 مال ماست. ببین آن 4، چهار گل است ولی برای ما 4 برد پشت ‌سر هم است. استقلال رقیب سنتی را برد. تراکتوری‌ها 4 گل زدند و مبارک‌شان باشد ولی برای خودشان عدد 4 را درست کرده‌اند چون 4 ما فرق دارد. در واقع این 4 ربطی به 4 تراکتوری‌ها ندارد. بله، کسی هم نمی‌تواند این 4 را مال خود کند. اگر به استقلال 10 تا هم بزنند، ربطی به این 4 تا ندارد. 4 استقلال فقط یک رقیب می‌تواند داشته باشد، آن هم وقتی که پرسپولیسی‌ها 4 بار ما را ببرند. تازه این را در نظر بگیرید که 4 برد استقلال با یک مربی بوده است. آرزو دارم یک استقلالی دوباره چنین رکوردی را تکرار کند تا این مسئولیت سوبله، چوبله از روی دوش ما برداشته شود. هر کس در خیابان ما را می‌بیند به جای اینکه اسممان را صدا کند می‌گوید پرویز سوبله چوبله. بارها شده مردم ما را دیده‌اند از داخل ماشین با این اسم صدایمان کرده‌اند.
باید از روزنامه خبرورزشی تشکر کنید. (خنده) بله، کار شما بود. فقط حیف شد. آماده شدیم که خمسه پمسه را هم از خودمان به جا بگذاریم که از استقلال جدا شدیم.
یک بار به باشگاه رفتید و کلی شایعه به راه افتاد. بعد گفتند با افشارزاده ناهار خورده‌اید... ما که ناهار نخوردیم. به خاطر همین حواشی محکوم هستم که به ورزشگاه هم نروم چون اگر بروم، حاشیه درست می‌شود.

کد خبر:9401
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-14 11:50:51
نظر دهید

۵ نظر
سینا
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۷
تو هم متقلبی مثل همه کیسه کشا... میشه اون "چهار تا بازی پشت سر هم" رو که بردید تاریخشون رو بگی لطفا، آقای کلاه گیس نشان متقلب؟!
علیرضا
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۲
دمت گرم که یه داغ ابدی رو دل لنگی ها گذاشتی و آتیششون زدی.اسم چوبله میاد لنگی ها مثل آتیش بالا و پایین می پرن.
احمد بندر گناوه
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۰۵
آقای مظلومی بردایی ک شما آوردیم تماما با کمک داور بود ولی داغی ک پرسپولیس رو دل شما گذاشت هم هیچ وقت فراموش نمیشه و مخصوص خودت هست تو ده دقیقه ده نفره سه تا گل (ایمون زاید)
احمد گناوه
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۰۹
آقای کلاه گیس ایمون زاید یادت رفته ک میگی میخواستم خمسه بشم
اس اس دو ستاره
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
دمت گرم سوبله چوبله.هر وقت اسمت میاد لنگی ها نابود میشن و یاد حقارت عمیق اون 4 تا باخت پشت سر هم می افتن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر