فهرست
سالگادو: رئال و بایرن مدعیان اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند
سالگادو: رئال و بایرن مدعیان اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند

سالگادو: رئال و بایرن مدعیان اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند

آی اسپورت- میشل سالگادو، مدافع سابق رئال مادرید، معتقد است تیم آنچلوتی به همراه بایرن مونیخ، مدعیان اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ هستند.

رئالی ها در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان موفق شدند 6-1 شالکه را شکست بدهند و بایرن هم در زمین آرسنال به پیروزی 2-0 رسید.

سالگادو از بارسا و پاری سن ژرمن به عنوان دیگر مدعیان قهرمانی نام برد.

او گفت:" قطعا رئال مادرید. با دیدن بازی های 16 تیم حاضر، رئال مادرید به همراه بایرن مونیخ بیشترین شانس را برای قهرمانی برخوردار می باشند و حتی معتقدم با وجود پپ گواردیولا شانس رئال مادرید بیشتر است.

 رئال مادرید من از اعتماد به نفس کافی برای این عنوان برخوردار است.

این دو تیم در زمان مناسبی از فصل قدرت خود را نشان داده اند. بارسلونا نیز تیم بزرگی است و از نظر عملکرد فردی فوق العاده است، اما برای همه این تیم ها همه می دانند که اگر یک شب ضعیف داشته باشند از مسابقات حذف خواهند شد. پاریسن ژرمن نیز هدفش کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان است. آن ها برای این کار به زمان نیاز دارند. آن ها می توانند هر تیمی را شکست دهند."

این ملی پوش سابق اسپانیایی همچنین در مورد مقایسه مسی و رونالدو گفت:" این چیز مهمی نیست. رسانه ها دوست دارند این دو نفر را مقایسه کنند. برای من، مهم ترین چیز این است که آنها از بزرگترین بازیکنان در جهان می باشند. آنها بسیار متفاوت هستند. رونالدو در کل یک ورزشکار است، نحوه پریدن و شوت زدن وی این را نشان می دهد و او می تواند در هر رشته ای فعالیت کند. مسی یک بازیکن مادرزاد است. مسی یک بازیکن آرژانتینی است که همچنان مثل موقعی که 6 سالش بوده و در خیابان بازی می کرده، بازی می کند. من دوست ندارم آن ها را با یکدیگر مقایسه کنم.

کریستیانو در یک سال اخیر بهتر بوده، او رشد کرده است. من احساس می کنم اعتماد به نفس او برای باشگاهش بسیار مهم است."

     
آی اسپورت
2014-02-28 18:48:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر