فهرست
اتفاق عجیب: جواب تست دوپینگ دربی 6 ماه بعد می‌آید!
اتفاق عجیب: جواب تست دوپینگ دربی 6 ماه بعد می‌آید!

اتفاق عجیب: جواب تست دوپینگ دربی 6 ماه بعد می‌آید!

البته استقلالی ها هنوز جوابی  نداده اند اما بد نیست بدانید اگر تست دوپینگ هم گرفته شود نمونه آزمایش ها باید به آزمایشگاه کلن آلمان ارسال شود و 6 ماه بعد جوابش بیاید. این روالی است که طی چند سال گذشته بوده و تغییر هم نکرده است. شایعه شده که در دربی از تعداد بیشتری فوتبالیست تست دوپینگ می گیرند تا به قول معروف محکم کاری کرده باشند. پیش ازاین دربی هم  در دربی ها آزمایش دوپینگ گرفته بودند اما اتفاق خاصی رخ نداد. ماجرا از وقتی جدی تر شد که در دربی جام حذفی سال 90 استقلال 3 بر صفر برنده شد و پرسپولیسی ها مدعی شدند حریف از ماده ای انرژی زا به نام "جک تری دی" استفاده کرده است. البته ادعای آنها هرگز ثابت نشد اما حالا دوباره پرسپولیسی ها در روزنامه شان کنایه زده اند که استقلالی ها مراقب تست دوپینگ باشند.
روال عادی قضیه این است که بعد از بازی 2 بازیکن از هر تیم تست دوپینگ می دهند ولی شنیده می‌شود برای دربی شاید از 3 بازیکن تست گرفته شود. هرچند که اگر قرار باشد جواب تست ها 6 ماه بعد بیاید هیچ فایده ای ندارد و نهایتا بازیکنی که دوپینگ کرده محروم می شود و جریمه ای شامل حال قرمز و آبی نمی شود.

کدخبر:9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-14 11:56:18
نظر دهید

۱ نظر
میلاد
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۱
چرا اثبات نشد دو بازیکنی که تست دوچینگ دادن جفتشون مثبت شد و اعلام شد از جک تری دی استفاده کردن فقط گفتن چون نمیدونستن دوپینگ محروم نمیکنیم تعهد بدن کفایت میکنه
یکیش میثم حسینی بود آن یکیش یادم نمی آید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر