فهرست
استقلال برای صعود آماده می شود
استقلال برای صعود آماده می شود

استقلال برای صعود آماده می شود

آی‌اسپورت- با بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، استقلال با بازیکنانی که نیم فصل دوم را شروع کرده بود آماده ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا شد. آبی ها که در دو بازی اول تنها یک امتیازکسب کرده بودند و بعد از الاهلی عریستان و الوحده امارات در رده سوم جدول گروه اول قرار دارند، بعد ازشکست در فینال جام حذفی برابر تراکتور و حاشیه های بوجود آمده تمرینات خوبی را سپری نکردند و در نهایت صبح پنج شنبه بدون علی کریمی و محمد دانشگر به قطر سفر کردند، تا در روزهای ۲۴ و ۲۷ شهریور به مصاف الوحده بروند، حالا ۱۰ روز زمان دارند تا با آمادگی مطلوب دو بازی آخر خود را برابر الاهلی عربستان و الشرطه عراق برگزار کنند .

آبی های پایتخت با توجه به نتایج دو بازی الاهلی و الشرطه در روزهای ۳۰ شهریور و ۲ مهر فرصت دارند تا با کسب نتیجه مناسب برابر این دو رقیب مجوز صعود ازگروه را کسب کنند و با بازی کمتر نسبت به سایر تیم های تورنمنت آماده مرحله حذفی رقابت ها با خستگی کمتر باشند.

آنها که بدلیل عدم برگزاری تمرینات کامل در این روزها تا حدودی از شرایط خوب دور شده بودند. حالا ۱۰ روز فرصت دارند تا با برگزاری جلسات تمرینی با کلیه بازیکنان و رسیدن به مرز آمادگی خود را آماده صعود از گروه کنند و به جمع هشت تیم برتر غرب آسیا برسند.

     
آی اسپورت
2020-09-11 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر