فهرست
تحلیل عسگری؛ داور به نفع پرسپولیس سوت زد
تحلیل عسگری؛ داور به نفع پرسپولیس سوت زد

تحلیل عسگری؛ داور به نفع پرسپولیس سوت زد

آی اسپورت - حسین عسگری که مدتی رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایران بوده معتقد است روشن ایرماتوف در بازی دیشب در مجموع به سود پرسپولیس قضاوت کرده است. توضیحات او را در این باره بخوانید:

مدافع پرسپولیس را اخراج نکرد

بازی بسیار مهمی بود و AFC هم یکی از بهترین داورانش را برای این بازی در نظر گرفته بود. او تجربه کافی را در بازی‌های سخت، داشت و کاملا به بازی مسلط بود. در مجموع تصمیماتی که به ضرر پرسپولیس گرفته شود و روند بازی را تغییر دهد، از جانب این داور گرفته نشد. در دقیقه ۲۶ خطایی که مدافع پرسپولیس کرد و داور کارت زرد داد مستحق کارت قرمز بود؛ بنابراین می‌بینیم که داور به نفع پرسپولیس سوت زده است و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. این بازی دو نیمه متفاوت داشت و در مجموع هر دو نیمه، می‌توان نمره بالایی به ایرماتوف داد.

پرسپولیسی‌ها خیلی اعتراض می‌کردند

آنچه خیلی مشهود بود، این است که با هر سوت داور، مربیان و بازیکنان پرسپولیس اعتراض می‌کردند. مربی حرفه‌ای مثل برانکو نباید چنین حرکاتی را انجام دهد. این اتفاقات ناشی از تحت فشار بودن اعضای تیم است. داور در لحظات آخر بازی، تصمیم غیر مهمی گرفته بود، اما رفتار کاملا اشتباه از سوی برانکو منجر به اخراج شدنش شد. این‌ها مشکلاتی است که تمام باشگاه‌های ایرانی دارند. پرسپولیس تیم مهمی است و تماشاگر زیاد دارد، اما در دو فصل اخیر نتوانسته یار اضافه کند و این‌ها باعث می‌شود چنین حرکاتی تشدید شود. الدحیل از بازیکنان خوب خارجی استفاده می‌کرد در حالی که پرسپولیس این حق را نداشت؛ بنابراین بازیکنان و مربیان بر سیستم روانی تسلط نداشتند. قانون نیز صریح گفته اگر کسی با جر و بحث به تصمیم داور اعتراض کند، باید برخورد شود و داور می‌تواند از زمین اخراج کند. برانکو همین نوع اعتراض را مقابل نساجی نیز داشت، اما چون داوران ما قاطع برخورد نمی‌کنند، مربیان ما فکر می‌کنند در بازی‌های خارجی هم این کار را می‌توانند انجام دهند.

۶ ۳  
آی اسپورت
2018-09-18 08:45:00
نظر دهید

۳ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷
جناب عسگری یه کم زیادی رنگی شده . تک به تک علیپور رو به اشتباه آفساید گرفتن و تمام سوتها رو به طرف الدحیل گرفت ، آخر کار هم وقت تلف شده برای 4 دقیقه وقت اضافی رو حدود 3 دقیقه گرفت . عسگری روی هم رفته حالش خوب نیست
.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۵۳
دیگه رسما از داخل ایران هم واسه پرسپولیس شمشمیر رو از رو بستن
حمید
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
ضربه آرنج که به صورت کمال زد بابد بازیکن قطری اخراج میشد کمال کارت زرد گرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر