فهرست
چرا پرسپولیسی‌ها به انتخاب حق‌وردی اعتراض دارند؟
چرا پرسپولیسی‌ها به انتخاب حق‌وردی اعتراض دارند؟

چرا پرسپولیسی‌ها به انتخاب حق‌وردی اعتراض دارند؟

آی اسپورت - اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها به انتخاب حق وردی چندان غیر قابل پیش بینی نبود. اعتراضی که زیاد ربطی به داوری‌های حق وردی برای پرسپولیس ندارد و بیشتر به تصمیمات او به نفع استقلال مربوط می‌شود. حق وردی این فصل 4 بازی استقلال را سوت زده که در تمام این مسابقات آبی‌ها بدون شکست بوده‌اند. بازی اول یعنی استقلال و صبا، در غیاب دوربین‌های تلویزیونی برگزار شد و کسی تصاویر داوری آن را ندید اما در سه مسابقه دیگر حق‌وردی سوت‌های عجیب زیادی داشت.
در تساوی 4-4 استقلال خوزستان و استقلال تهران، زمانی که آبی‌های پایتخت 3-2 عقب بودند حق‌وردی یک پنالتی اشتباه به نفع استقلال تهران گرفت و تیم قلعه‌نویی به بازی برگشت. در بازی پیکان و استقلال زمانی که بازی صفر - صفر مساوی بود حق وردی گل سالم دقیقه 90 پیکان را مردود اعلام کرد و استقلال با گل دقیقه 94 بازی را برد. در بازی استقلال و ذوب آهن هم حق وردی پنالتی مشکوکی برای استقلال گرفت که اشتباه بود. سه تصمیم تاثیرگذار در سه بازی، باعث شده پرسپولیسی‌ها از انتخاب این داور برای دربی معترض و عصبانی باشند.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-14 12:36:50
نظر دهید

۱ نظر
علیرضا
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۵
از آی اسپورت بعیده دروغ تحویل مخاطبش بده.در بازی با استقلال خوزستان زمانی که استقلال تهران دو یک عقب بود یه پنالتی رو کرار گرفته نشد و همون توپ تو ضد حمله تبدیل به گل مساوی شد.یعنی به جای اینکه بازی 3-1 به نفع استقلال بشه به تساوی 2-2 منجر شد.در بازی با پیکان هم پنالتی صددرصد روی شهباززاده به گفته نوید مظفری گرفته نشد و اگه اون پنالتی ثبت میشد کار به گل دقیقه 90 نمیرسید.در بازی ذوب اشتباهاش به نفع استقلال بود ولی برایند قضاوت هاش به ضرر استقلال بوده.در ضمن همین حق وردی در بازی پرسپولیس و گهر درود گل زیبای محمد پروین بازیکن گهر درود رو نگرفت تا پرسپولیس به ناحق در برابر گهر برنده بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر