فهرست
دعوای دربی در خانه کفاشیان؛ با دو فرزند استقلالی- پرسپولیسی
دعوای دربی در خانه کفاشیان؛ با دو فرزند استقلالی- پرسپولیسی

دعوای دربی در خانه کفاشیان؛ با دو فرزند استقلالی- پرسپولیسی

آی اسپورت- چند سال قبل بود که کفاشیان در مصاحبه ای گفت یک پسرم استقلالی است و یکی پرسپولیسی! آنها قبل از بازی برای هم کرکری می خواندند و سر بازی هم خانه را روی سرشان می گذارند!
اما آیا خود کفاشیان هم برای این بازی استرس دارد؟ "نه، استرس نتیجه را که ندارم، قبلا دعا می کردم که مساوی شود تا بچه ها ناراحت نشوند اما الان فقط دوست دارم بازی قشنگی شود و گل هم داشته باشد. البته این بازی که حساس نیست و امیدوارم هیچ اتفاق بدی نیافتد و آن هایی که به ورزشگاه می روند از تماشای بازی لذت ببرند."
پرسپولیس و استقلال فصل آینده هیچ کدام در آسیا نیستند. کفاشیان در این ارتباط می گویند: "خب تقصیر خودشان بود ما که نگفتیم سهمیه نگیرند. اتفاقا آن ها تماشاگران زیادی دارند و حضورشان در آسیا خوب است. امسال هم دیدید که پرسپولیس بهتر از بقیه کار کرد و تماشاگران زیادی را به ورزشگاه کشاند. من امیدوارم آنها برای سال های آینده خود را تقویت کنند و دوباره به آسیا برسند. البته حضور پرقدرت در آسیا هم خیلی مهم است. آبی و قرمز امسال مشکل مالی داشتند و به همین دلیل خوب کار نکردند ولی امیدورام در دربی تماشاگرانشان را راضیی کنند."
     
آی اسپورت
2015-05-14 13:12:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر