فهرست
قلعه‌نویی در کنفرانس: جواب دو چیز را نمی‌دهم، حرف‌مفت و حرف‌چرت!
قلعه‌نویی در کنفرانس: جواب دو چیز را نمی‌دهم، حرف‌مفت و حرف‌چرت!

قلعه‌نویی در کنفرانس: جواب دو چیز را نمی‌دهم، حرف‌مفت و حرف‌چرت!

میر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دربی 80 پایتخت گفت: در ابتدا وظیفه دارم از دو نفر که بدون هیچ چشم داشتی کار کردند. اولا وظیفه می‌دانم از دو دوست خوبم در باشگاه استقلال به نام‌های علی نظری و محمود بابایی که مخلصانه و خالصانه بدون هیچ چشم‌داشتی کار کردند تشکر کنم.سال گذشته از این دو بزرگوار هیچ وقت اسمی برده نشد ولی شنیده‌ام آقایان در شرکت مدیران خودرو بر اساس نظرسنجی دو ماشین هدیه دادند. من به مسئولان این شرکت پیشنهاد دادم هم خبرنگار و هم لیدر نمونه را نظرسنجی کنید که این مسئله مورد استقبال دوستان قرار گرفت. به هر حال در بحث فرهنگی و اخلاقی که در لیگ‌مان وجود دارد این مسائل می‌ـواند به ما خیلی کمک کند.
حرف های ابتدایی‌: باید یک معذرت خواهی کلی از هوادار استقلال که در سرما و گرما و شب روز با ما بودند داشته باشیم.نتوانستیم آن چیزی که لیاقت این طرفداران بود را انجام بدهیم.هر چند در برخی مواقع کم بودند اما ما شرمنده آنها شدیم.تشکر بعدی از بازیکنان و همکاران است.شاید فردا وقت نشود که صحبت کنم.از مدد جباری تدارکات تیم که مخلصانه کار کرد تشکر می کنم.یک تشکر ویژه هم از بازیکنان دارم. که شاید وقت نشود فردا در آن هیاهو از آنها تشکر کنم. یکسری از دوستان ما در کمپ حجازی کار می‌کنند که حتی حقوق هم نمی‌گرفتند و چندین ماه حقوق عقب‌افتاده داشتند. همچنین از تیم پزشکی و بهرام افشارزاده پدر ورزش ایران و شاهرخ سبک‌دست که در شش ماه گذشته چندان پولی به ما تزریق نکرد تشکر کنم. شاید در این 6 ماه پول زیادی تزریق نشده باشد و آن هم به دلیل مسائل خصوصی سازی بود.امیدوارم فردا بازی با کیفیتی برگزار شود.برانکو مربی خوبی است.او وقتی در تیم ملی بود از نظر فنی و اخلاقی تک بود.پرسپولیس هم برای بازی فردا با انگیزه است.ما سعی کردیم در این چند روز روی روحیه و روان بازیکنان کار کنیم.پس از شکست مقابل تراکتورسازی که با بدشانسی همراه بود با بزرگ ترهای تیم جلسه گذاشتیم تا این بازی با کیفیت خوب و برتری ما همراه شود.
 آیا امید ابراهیمی و کرار جاسم می توانند خط میانی پرسپولیس را متوقف کنند؟ خط میانی کمربند ماست.ما روی این مساله کار کردیم.به دفاع ما توصیه شده است که حرکت نوری رادر نظر بگیرد چون او خطرناک کار می کند.در این دو،سه روز روی این مسائل کار کردیم.اعتقاد ما این است اگر پل ارتباطی هافبک ها و مهاجمان پرسپولیس را قطع کنیم به نتیجه می رسیم.
 آنالیز برنامه 90: اگر آنالیز و انتقاد منصفانه باشد می پذیرم.دو حرف جواب ندارد.حرف مفت و حرف چرت. کارشناسی برنامه 90 منصفانه بود. البته من سنم نمی کشد شب بیدار بمانم. ولی تیمی که این نتایج را گرفته حتما اشکالاتی داشته است .ولی ما در طول هفته روی آنالیزهای خودمان تاکید کردیم. یک وقت اتفاقاتی می افتد و رئال مادرید در شهر خودش نمی تواند مقابل یوونتوس نتیجه بگیرد. چه کسی باور می‌کرد رئال مادرید نتواند از پس یوونتوس بربیاید. من واقعا ممنون امید ابراهیمی هستم چون او به اندازه چند بازیکن تعصب داشت. مثلا مگویان دریافتی بسیار کمی داشته و هر وقت به زمین رفته ادا درنیاورده و با تعصب بازی کرده است. بعد ما فوتبالیستی داریم که می‌گوید اگر از اول بازی کنم خیلی بهتر است و نمی‌توانم به عنوان تعویضی به میدان بروم.چی‌چاریتو همیشه به عنوان یار تعویضی برای رئال بازی می‌کرد ولی دیشب خیلی خوب بازی کرد یا مثلا لمپارد را مورینیو نخواست ولی او مصاحبه‌ای نکرد.در فوتبال دنیا چنین رفتارهایی می‌شود.
نمایش امید ابراهیمی: متأسفانه در این فوتبال ما باید یکی مثل امید ابراهیمی که سال اولش بود برای استقلال بازی می‌کرد در دقیقه 93 چهار بر یک عقب بودیم چنان تکلی زد که انگار دقیقه 2 بازی است. برخی از آقایان سه میلیارد پول می‌گیرند همه را سیاه می‌کنند و متعصب هم لقب می گیرند اما یکی مثل امید ابراهیمی دریافتی‌اش در ابتدای فصل بوده و دیگر دریافتی نداشته است. اگر در این فوتبال شرمنده یک بازیکن باشم شرمنده امید ابراهیمی هستم که درس معرفت داده است.من شرمنده امید ابراهیمی هستم.او امسال به اندازه چند بازیکن برای ما تلاش کرد.دریافتی اش 70،80 میلیون نیست ولی هر وقت بازی کرد با همه وجودبازی کرد و ادا در نیاورد.
شعارهایی که علیه او پس از بازی با تراکتورسازی سر داده شده: این شعارها طبیعی و خود جوش است و به دلیل نتایج ما بوده است.وقتی هواداران ناراحت هستند حق دارند. اگر قرار شد یک روز درباره مشکلات صحبت کنیم این کار را انجام خواهیم داد.
انگار از استقلال رفتنی است چون از همه تشکر کرد: ما چون سنتی هستیم سنتی تشکر می‌کنیم و این رسم هر ساله است.
 رضا  حسنی‌خو،رییس حراست وزارت ورزش و جوانان مدعی شده  یکی از تیم‌های پرطرفدار پس از شکست سنگین در زمین راه می‌روند: در سفری که به کشور عراق برای جام باشگاه‌های آسیا داشتیم در سال 75 حسنی خو به همراه ما بود. در آن جا وقتی با او صحبت می‌کردم و نگاه فوتبالی او خیلی بالا بود. به هر حال او امروز یک مسئولیتی دارد ولی واقعیت این است که به قول هاشم بیک‌زاده آرامش نداشتیم.دو شب پیش بازی بارسا و بایرن آماری داشت که بارسلونا 108 کیلومتر دویده است. روز گذشته تراکتورسازی آمارش آمد که 106 کیلومتر دویده است.این آمار است و امیدوارم همه از آمار بچه‌های دانشگاه شریف استفاده کنند. آن آدم‌هایی که می‌گویند استقلال مشکل بدنی دارد بروند و به آمارها دقت کنند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-14 13:43:29
نظر دهید

۱ نظر
مجید
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۱۰
قلعه نوعی با ی بای --قلعه نوعی بای بای!! برو و از صمیم دل آرزو میکنم دیگه هیچ وقت تو رو در استقلال نبینیم--برو جای تو از اول هم در چلو کبابی بود--باید بابت بی ارزش کردن استقلال ازش چند برابر طلبش غرامت گرفت امیدوارم پولش را ندهند نه به اون نه به درخشان --بابت چی --کدام جام -کدام بازی زیبا --کدام یادگاری--تحویل دادن ویرانه که پرداختی نباید داشته باشد--برو برو فقط برو ای مجسمه لمپنیسم--2سال باید منتظر حضور استقلال در جام باشگاه ها باشیم 2 سال!!!کو بگذره--خداوند از تو و امیر خادم و محمود گودرزی و هرکسی که پای تو و امثال تو رو به استقلال بند کرد نگذره--اهای افشار زاده با تو هستم خدا ازتو هم نگذره --بخدای لولو سرخرمن ارزشش از شما مدیران نالایق بیشتره --خدا ازتون نگذره--
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر