فهرست
تمام احتمالات نصف‌جهان؛ اصفهانی بازی در روز آخر لیگ‌برتر
تمام احتمالات نصف‌جهان؛ اصفهانی بازی در روز آخر لیگ‌برتر

تمام احتمالات نصف‌جهان؛ اصفهانی بازی در روز آخر لیگ‌برتر

آی اسپورت- در آخرین هفته از لیگ چهاردهم سپاهان همچنان شانس قهرمانی دارد. طلایی‌پوشان اصفهانی در صورتی روز جمعه جام قهرمانی را بالای سر خواهند برد که هم در ورزشگاه فولادشهر برابر سایپا برنده شوند و هم دیدار فینال گونه تراکتورسازی و نفت تهران در تبریز برنده‌ای نداشته باشد و با تساوی به پایان برسد. جالب آنکه سپاهان که در حال حاضر در رده سوم جای دارد اگر سایپا را ببرد قطعا یا قهرمان می‌شود یا نایب قهرمان. در مقابل اگر شاگردان حسین فرکی موفق به شکست نارنجی‌پوشان کرجی نشوند تحت هیچ شرایطی نه قهرمان خواهند شد و نه از رتبه فعلی پایین‌تر خواهند آمد. سبزپوشان اصفهانی که به واسطه فاصله ۵ امتیازی با همشهری در هیچ حالتی به رده سوم نخواهد رسید همه تلاششان را به کار خواهند بست تا همچنان از دسترس فولاد رده پنجمی دور مانده و با حفظ جایگاه سومی حضور خود را در پلی‌آف لیگ قهرمانان فصل بعد مسجل نمایند. با توجه به تفاضل گل بسیار مناسب ذوب‌آهن نسبت به فولاد ماندن در رده چهارم حتی در صورت کسب یک تساوی برابر پدیده در مشهد نیز قطعی می‌شود. در عوض، باخت ذوب‌آهن همزمان با برد فولاد مقابل صبا در قم حکم به آسیایی شدن نماینده اهواز و سقوط یک پله‌ای تیم اصفهانی خواهد داد. با این حساب در پایان لیگ چهاردهم سپاهان در بهترین حالت قهرمان شده و در بدترین شرایط در رده سوم باقی خواهد ماند. ذوب‌آهن هم در بهترین حالت با حفظ جایگاه فعلی سهیمه آسیایی گرفته و در بدترین شرایط با سقوط به پله پنجم سرنوشت بودن یا نبودنش در لیگ قهرمانان فصل بعد را به فینال جام حذفی موکول خواهد کرد.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-14 16:50:08
نظر دهید

۲ نظر
میثم تی تی
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۱
اصفهان باید تو خواب ببینه قهرمانی رو
میثم تی تی
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
نقل خاطره یکی از بازیکنان تیراختور زمانی که مهدی مهدوی کیا عضو تیم استیل اذین بود:

صدای تماشاگران تیراختور به حدی بود ک وقتی وارد تونل ورودی ورزشگاه شدیم…ستون های تونل میلرزید و صدای منزجر کننده ای در داخل سالن پخش شده بود!
مهدی مهدوی کیا با آن همه تجربه وقتی به دهانه ی تونل رسید گفت اوه اوه چه خبر اینجا…رنگ همه بازیکنان استیل آذین پریده بود… حتی ستاره هاشون مثل محمد غلامی…حسین کعبی…رضا نوروزی و حتی مهدی مهدوی کیا…..
استیل آذین آن روز در تونل باخت …در تونل
نفت تهران هم باید در تونل ببازه….در تونل !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر