فهرست
اینفوگرافی: مقایسه طالب لو و فروزان مقابل پرسپولیس
اینفوگرافی: مقایسه طالب لو و فروزان مقابل پرسپولیس

اینفوگرافی: مقایسه طالب لو و فروزان مقابل پرسپولیس

آی اسپورت-این طور که از اردوی آبیها خبر میرسد روابط امیرقلعه‌نویی و محسن فروزان کاملا تیره و تار شده و به احتمال زیاد انتخاب ژنرال برای بازی حساس روز جمعه وحید طالب لو است. بازیکنی که یکی از باتجربه ترین استقلالی‌هاست و بارها مقابل سرخپوشان در قفس توری قرار گرفته است. به همین بهانه مقایسه‌ای داشته‌ایم میان عملکرد طالب‌لو و فروزان مقابل پرسپولیس. البته فروزان تنها یک دربی را تجربه کرده و با سابقه سه سال بازی در لیگ برتر از نظر آماری قابل مقایسه با وحید طالب لو نیست.
فروزان تنها 4بازی مقابل پرسپولیس انجام داده و در 50درصد بازیها یعنی در دو بازی توانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. او فصل گذشته با پیراهن گسترش فولاد یک گل از محمدرضا خلعتبری خورد. فصل دوم حضورش در تراکتورسازی تونی در هیچ کدام از بازیها مقابل پرسپولیس به او میدان نداد اما در فصل قبلش امیرقلعه‌نویی با فروزان توانست مقابل پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت تنها یک گل دریافت کند و در هر دو بازی برنده باشد. آمار دقیقتر و مقایسه عملکرد دو دروازه بان فعلی استقلال در بازی مقابل پرسپولیس را در جدول زیر میبینید.
گفتنی است مهدی رحمتی با رکورد دور از دسترس 6کلین شیت در دربی فعلا سلطان قفس توری در این بازی حساس است. او در 7 دیداری که در دربی به میدان رفته تنها 5 گل دریافت کرده است یعنی میانگین کمتر از یک گل در هر بازی.
کدخبر:9043
     
آی اسپورت
2015-05-14 22:07:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر