فهرست
گفت‌وگوی قدیمی با عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم
گفت‌وگوی قدیمی با عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم

گفت‌وگوی قدیمی با عنایتی: هیچ وقت برانکو را از ته دل نمی‌بخشم

آی اسپورت-هیچ بازیکنی در دربی بدون انگیزه به میدان نمیاید،حتی اگر دربی مانند دربی 80 بی‌اهمیت و بی‌خاصیت باشد. اما در دربی 80 بازیکنی است که انگیزه‌اش فقط بخاطر حضور در دربی نیست بلکه او میخواهد انتقام زندگی فوتبالی‌اش را از مربی حریف بگیرد. رضا عنایتی. مهاجمی که در زمان حضور برانکو پشت خط علی دایی ماند و بارها و بارها در مصاحبه‌هایش از این حسرت فوتبالی‌اش یاد کرد. بازیکنی که هت تریک کرد،اقای گل شد،بهترین گلزن لیگ برتر شد اما باز هم نتوانست پیراهن تیم ملی را بدست بیاورد تا در یک مصاحبه بگوید:«من حتی اگر زبانی هم بگویم که برانکو را حلال کردم اما ته دلم او را نبخشیده‌ام.»
او از این که سالها زیرسایه دایی ماند از برانکو دلگیر است نه از علی دایی:«اگر بازیکنی با وجود افت و ضعیف شدن بازهم در ترکیب اصلی قرار میگیرد از بی‌عرضگی سرمربی است وگرنه یک بازیکن همیشه دلش میخواهد بازی کند و تقصیری هم ندارد.» اما از نظر عنایتی چرا برانکو همیشه به دایی بازی میداد؟« بعضی از مربیان دوست دارند به هر صورتی که شده باشند و برای ماندن در ایران شما باید آدم داشته باشید. اگر آدم نداشته باشی زود برت می‌دارند و این یک واقعیت است.شاید سرمربی آن زمان فکر می‌کرده اگر حمایت علی دایی را از دست بدهد او را برش می‌دارند. این طرز تفکر بود که وجود داشت و من نمی‌دانم بگویم که علی دایی نفوذ داشته یا نه.»
عنایتی در بازی فولاد و استقلال زمانی که برانکو برای دیدن بازی به ورزشگاه آمده بود هت تریک کرد و هر بار با دستانش به چشمانش اشاره کرد و از سرمربی تیم ملی خواست که او را ببیند اما برانکو ندید. شاید مهاجم کهنه‌کار استقلال این بار کاری کند که برانکو هیچ وقت نام او را از یاد نبرد.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-14 22:12:47
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۵۰
بعد دعوت شد تیم ملی هیچی نشد ، برانکو ی چیزی میدونس
محمد
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۵۴
وای قربونم بری حالا که قلعخ بروت تیم ملی چه کار کردی؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر