فهرست
لمپارد: چلسی برای رقابت در لیگ قهرمانان به کمک لیگ برتر نیاز دارد
لمپارد: چلسی برای رقابت در لیگ قهرمانان به کمک لیگ برتر نیاز دارد

لمپارد: چلسی برای رقابت در لیگ قهرمانان به کمک لیگ برتر نیاز دارد

آی اسپورت- فرانک لمپارد هافبک چلسی از سران اتحادیه فوتبال انگلیس خواسته در رابطه با تیم هایی که در رقابت های اروپایی در حال رقابت هستند کمی اغماض به خرج دهند و برنامه ی مسابقات این تیم ها را مانند سایر تیم های اروپایی درگیر در این رقابت ها کمی سبک کنند.

بازیکنان چلسی که اکنون در صدر جدول لیگ برتر فوتبال انگلیس قرار دارند خود را برای دربی غرب لندن در روز شنبه در برابر فولام آماده می کنند و 72 ساعت بعد باید به مصاف گالاتاسرایی بروند که در استانبول و در دیداری نفس گیر مقابل آن ها به تساوی در عدد یک رضایت دادند.

حالا که آبی ها به استراحت بیشتری برای ادامه ی رقابت ها نیاز دارند، لمپارد اعتقاد دارد لیگ برتر باید از مدل هایی که در سایر نقاط اروپا استفاده می شود پیروی کنند. جایی که بازی های داخلی اغلب به هفته های آینده موکول می شوند تا تیم ها بتوانند برنامه ی ریکاوری درستی داشته باشند.

«این ایده آل نیست. ما انتظار هیچ مساعدتی نداریم و قطعا هیچ مساعدتی در کار نخواهد بود. این مساله به استرحت کافی و آمادگی بازیکنان مربوط می شود.»

فرانک لمپارد به روزنامه ی دیلی میل گفت:«من این مساله را در مورد لیگ برتر نمیدانم ولی لیگ های دیگر در اروپا به تیم هایی که در رقابت های اروپایی بازی می کنند توجه می کنند. من مطمئن نیستم که آیا اینجا چنین رفتاری با تیم ها انجام می شود یا نه.»

«این فقط یک قانون عمومی است. اگر شما ساعت 6 صبح روز پنج شنبه به انگلیس بازگشته اید باید احساس مسئولیتی وجود داشته باشد.»

با این وجود لمپارد مطمئن است ترکیب چلسی گنجایش جنگیدن در هر دو جبهه را دارد و می گوید بازیکنان باید این وضعیت را بپذیرند.

«ما نمی توانیم با چنین ترکیبی که پر از مهره های جوان و آماده است شکایتی داشته باشیم. ما باید با شرایط کنار بیاییم.»

     
آی اسپورت
2014-02-28 22:00:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر