فهرست
ترنسفرِ تابستانی / هدفِ اصلیِ یونایتد: هری کین
ترنسفرِ تابستانی / هدفِ اصلیِ یونایتد: هری کین

ترنسفرِ تابستانی / هدفِ اصلیِ یونایتد: هری کین

آی‌اسپورت – هری کین هدیه‎‌یِ تیم شروود به تاتنهام بود. شروود در دورانِ کوتاهی که سرمربیگریِ اسپرز را به عهده داشت، نه تنها آدبایور را احیاء کرد، بلکه مهاجمی جوان را هم به تیم اصلی آورد که حالا بدل به سوپراستارِ جدید فوتبالِ انگلیس شده است. بعد از گری لینکر هیچ مهاجمی موفق نشده بود در یک فصل برایِ اسپرز 30 گل بزند. هری کین حتی در اولین بازیِ ملی‌اش هم گل زد، اولین هت تریکش در لیگ برتر را به دست آورد و مقابلِ چلسی در ژانویه کاری کرد و هیچ شک و تردیدی در موردِ آینده‌یِ درخشانش باقی نماند.
و حالا دیلی میل آخرین بمبِ خبریِ ترنسفر تابستانی را رویِ وایت هارت لین انداخته است و ادعا می‌کند، یونایتد و اد وودوارد قصدِ شکارِ کین را دارند. میل قیمتِ او را 45 میلیون پوند تخمین می‌زند و از آنجا که وودوارد گفته فن خال 150 میلیون پوند می‌تواند این تابستان خرج کند، اصلا بعید نیست خریدِ بعد از ممفیس، کین باشد. حقیقت این است که تیم فن خال شدیدا به یک مهاجمِ نوکِ درجه‌یِ یک نیاز دارد. فن پرسی و فالکائو به نظر نمی‌رسد با این فرمشان آینده‌ای در اولدترافورد داشته باشند، جیمز ویلسون هنوز خیلی جوان است و رونی نمی‌تواند به تنهایی بارِ خطِ حمله را به دوش بکشد.
اگر یونایتد کین را بخرد، ترکیبی از او، رونی، یانگ، ممفیس و یانوزای در خطِ حمله بهترینِ مخلوطِ تکنیک، سرعت، قدرت، بازیِ هوایی، بازیِ زمینی، تجربه و جوانی را پدید خواهد آورد. و البته تصورِ اینکه فلینی و کین در تیمی باشند که عقب افتاده و مدام توپ را از جناحین با دیلی بلیند و اشلی یانگ ارسال می‌کند، تصویر ترسناکی برایِ هر خطِ دفاعی می‌سازد.
بدین ترتیب به نظر می‌رسد بازهم یک قصه‌یِ تابستانیِ دیگر برایِ هوادارانِ شیاطین سرخ درست شده که خیلی حوصله‌شان از بی‌فوتبالی سر نرود. 

کد خبر: 9409
     
آی اسپورت
2015-05-15 10:12:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر