فهرست
حاشیه‌های تصویری دربی؛ 12هزار نفر در استادیوم هستند!
حاشیه‌های تصویری دربی؛ 12هزار نفر در استادیوم هستند!

حاشیه‌های تصویری دربی؛ 12هزار نفر در استادیوم هستند!

آی اسپورت- در حالی که کمتر از 3 ساعت به آغاز بازی استقلال و پرسپولیس باقی مانده است مسئولان برگزاری مسابقه اعضای تیم ملی ورزش های پهلوانی و زورخانه ای کشور برای تماشاگران حاضر در ورزشگاه به اجرای برنامه پرداختند.* حدود 12 هزار نفر از طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس در جایگاه های مخصوص خود در طبقه اول و دوم حضور دارند و تیم های محبوب خود را تشویق می کنند.* طرفداران تیم استقلال از خبر از اینکه گابریل دربی را از دست داده خوشحال شدند و مدعی بودند این تیم در نبود این بازیکن در بازی امروز دچار مشکل خواهد شد.

*طرفداران تیم پرسپولیس در طول حضورشان در ورزشگاه پیروزی با گلهای ایمون زائد را که در زمان مربیگری دنیزلی و با حضور 10 بازیکن در 10 دقیقه به دست آوردند را به رخ هواداران استقلال می کشند.
*ماموران شهرداری تهران به دست فروشانی که کنار اتوبان منتهی به ورزشگاه پرچم و مواد غذایی می فروختند تذکر داده و از آنها خواستند برای جلوگیری از حادثه محل های خود را ترک کنند.
*مسئولان برگزاری مسابقه با پرچم قرمز و آبی در پیست تارتان به رژه جمعی پرداختند.
* کری بین طرفداران استقلال بر سر شماره های 7 و 8 یعنی مجیدی و جباری با پرسپولیسی ها جالب بود و طرفداران سرخپوش علی کریمی را به رخ استقلالی ها می کشیدند.
* ماموران ورزشگاه اتومبیلی که سرنشینش یک خانم بود را در مقابل ورزشگاه متوقف کرده و اجازه ندادند این خودرو به ورزشگاه بیاید.
* دوربین تلویزیونی از کشور استرالیا به تهران آمده بود و از هوادارانی که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند گزارش گرفت. خبرنگار استرالیایی از طریق یک مترجم با هواداران دو تیم مصاحبه می کرد.
* مجری و گزارشگری که در ورزشگاه بین  تماشاگران دو تیم شور و حال خاصی را ایجاد کرده بود ابراز امیدواری کرد هر دو تیم به روزهای  اوج خود برگردند.
     
آی اسپورت
2015-05-15 13:36:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر