فهرست
روسیچکی: آرسنال باید مقابل استوک تهاجمی بازی کند
روسیچکی: آرسنال باید مقابل استوک تهاجمی بازی کند

روسیچکی: آرسنال باید مقابل استوک تهاجمی بازی کند

آی اسپورت- توپچی ها در سال های اخیر دیدار های دشواری در ورزشگاه بریتانیا داشته اند ولی توماس روسیچکی بازیکن تیم ملی چک باور دارد آن ها می توانند با تیم سخت کوش مارک هوگس مقابله کنند.

او هم تیمی هایش را فراخوانده تا برای بازی فیزیکی روز شنبه مقابل استوک آماده شوند.

توپچی ها در پنج دیدار گذشته برابر استوک سیتی فقط یک مرتبه موفق به کسب سه امتیاز شده اند.

مردان آرسن ونگر با یک امتیاز در حال تعقیب آبی پوشان لندنی هستند و توماس روسیچکی هافبک آرسنال از هم تیمی هایش خواسته برای بازی فیزیکی و تهاجمی تیم استوک آماده شوند تا بتوانند در کورس قهرمانی باقی بمانند.

«من منتظر بازی همیشگی در برابر استوک هستم. بازی های ما با استوک همیشه مشابه هم هستند. آن ها تیمی به شدت فیزیکی هستند، تهاجمی بازی می کنند و استفوردشایر همیشه جای سختی برای بازی است.»

او به سایت رسمی باشگاه گفت:« تمام بازی های خارج از خانه شبیه به هم هستند و ما باید به خوبی برای چنین بازی های فیزیکی و تهاجمی آماده باشیم. ما باید با چنین ویژگی های به مصاف حریفان برویم و اگر فیزیکی و تهاجمی بازی کنیم موفق می شویم.»

«برای من تعداد تماشاگران ورزشگاه بریتانیا اهمیتی ندارد. در انگلستان هر جایی که بروید جو ورزشگاها عالی است پس برای من آنجا بازی کردن اهمیتی ندارد.»

«چیزی که من به آن فکر می کنم چگونه عمل کردن ما روی زمین چمن است و اگر به اندازه ی استوک تهاجمی باشیم، حتما آن ها را شکست می دهیم.»

پس از دیدار با استوک در لیگ برتر ، توپچی ها باید در مرحله ی یک هشتم نهایی جام اتحادیه به مصاف اورتون بروند سپس در دور برگشت رقابت های لیگ قهرمانان و در مرحله ی یک هشتم نهایی به مصاف بایرن مونیخ خواهند رفت و سپس در شانزدهم مارس در دربی لندن مقابل تاتنهام قرار می گیرند.

     
آی اسپورت
2014-02-28 22:51:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر