فهرست
حاشیه تراکتور-نفت: تشویق‌های بوندسلیگایی و ترکیه‌ای
حاشیه تراکتور-نفت: تشویق‌های بوندسلیگایی و ترکیه‌ای

حاشیه تراکتور-نفت: تشویق‌های بوندسلیگایی و ترکیه‌ای

1- بازی تیم‌های تراکتورسازی تبریز با نفت تهران از طریق شبکه سهند به صورت زنده پخش می‌گردد و گزارشگر این بازی مجتبی ساعی است. مجری ویژه برنامه داخل استودیو نیز میلاد وطن پرست بوده و گزارشگر رادیو تبریز نیز علیرضا حسن‌پور است.
2- شهریار عباس زاده که پیش از مسابقه تراکتورسازی مقابل استقلال با پای پیاده از تبریز به تهران آمده بود امروز در ورزشگاه یادگار امام دور افتخار زد و به شدت مورد تشویق هواداران تراکتورسازی قرار گرفت.
3- هواداران از آمدن به استادیوم خودداری کنند ،ظرفیت استادیوم 70 هزار نفری تکمیل شده است و بیش از ظرفیت هواداران در استادیوم حضور دارند.
4- در فاصله 3 ساعت مانده به شروع مسابقه، گوینده ورزشگاه زننده گل های تراکتورسازی در این دیدار را پیش بینی کرد. گوینده ابتدا نام سامان را به عنوان زننده گل اول و آنگاه نام لوسیانو را به عنوان زننده گل دوم اعلام کرد. تماشاگران نیز همچون همیشه به سبک هواداران بوندس لیگا نام خانوادگی زننده گل را بر زبان آوردند.
5- یکی از لیدرهای تراکتورسازی در ساعت 15:30 به مرکز زمین چمن رفت و با حرکات دست خود تماشاگران را به شعار دادن واداشت. تماشاگران با حرکات دست وی به سبک هواداران بشیکتاش ترکیه اعداد 1، 2، 3 را یکصدا بر زبان می آوردند و پس از آن که این لیدر انگشت خود را جلوی دهان خود می گرفت کل استادیوم سکوت می کردند.
6- خبرنگاری از کشور پرتغال برای پوشش خبری این مسابقه و تهیه گزارشی از تونی اولیویرا به ورزشگاه یادگار آمده است اما با توجه به آنکه کارت صادره از سازمان لیگ به او داده نشده است وی هنوز به بخش خبرنگاران راه نیافته است. این خبرنگار در بیرون از جایگاه خبرنگاران مشغول گرفتن عکس از تماشاگران است. 


کد خبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-15 15:50:46
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۴۷
فیلماش رو بذار آی اسپورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر