فهرست
نارضایتی مورینیو از برنامه ی بازی های چلسی
نارضایتی مورینیو از برنامه ی بازی های چلسی

نارضایتی مورینیو از برنامه ی بازی های چلسی

آی اسپورت-  خوسه مورینیو مربی 51 ساله چلسی احساس می کند تیم هایی که از بازی میان هفته در رقابت های اروپایی باز می گردند نیاز به زمان بیشتری برای تجدید قوا دارند.

مربی چلسی جدول رقابت های لیگ برتر را مناسب دانسته و اعتقاد دارد کمبود استراحت لازم زندگی رابرای شاگردانش سخت کرده است.

آبی ها هم اکنون خود را برای بازی سوم در مدت هشت روز آماده می کنند. آن ها در وسط این هفته در دیداری سخت و فیزیکی در ترکیه مقابل گالاتاسرای به میدان رفته اند و باید در روز یک شنبه دربی غرب لندن را برابر فولام برگزار کنند.

«همه ی ما برای بازی کردن در بازی های متوالی و پشت سر هم آماده ایم. ولی ما خواستار بازی های متوالی با شرایط برابر برای همه ی تیم ها هستیم.»

«هر تیمی در هر کشوری در رابطه با بازی کردن در رقابت های اروپایی کمی مورد حمایت قرار می گیرد.»

«این مساله کار بازیکنان را سخت می کند نه کار مرا. من بازی نمی کنم. من می توانم هر روز یک بازی انجام دهم و این مساله برای من یا کسانی که جدول مسابقات را تعیین می کنند مشکلی نیست.»

پس از تساوی 1-1 چلسی در برابر گالاتاسرای در مرحله ی یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان، فرانک لمپارد از مسئولان لیگ برتر خواسته بود تا درباره ی شرایط تیم هایی که در بازی های لیگ قهرمانان به میدان رفته اند کمی اغماض کنند.

«فرانک لمپارد نظر درستی داشته است. او فصل های بیشماری برای باشگاه ما به میدان رفته است. او بیش از صد بازی برای تیم ملی انگلستان انجام داده است. او آدم پرحرفی نیست. او بازیکنی نیست که بخواهد نظراتش را در رسانه ها به نمایش در بیاورد.»

«وقتی بازیکنی مانند او و مردی مانند او احساسش را این چنین به زبان می آورد من فکر می کنم در چنین کشوری باید به سخنش گوش کرد.»

«این مشکل پاهای من نیست، این مشکل پاهای کسانی که چنین تصمیماتی را می گیرد هم نیست. این مشکل ساق های بازیکنان است.»

«من کسی نیستم و ساق هایم پس از بازی قبل آماده و سالم است. من خیلی زیاد نخوابیده ام ولی ساق هایم آماده هستند. ولی برای بازیکنان این مساله فرق می کند.»

     
آی اسپورت
2014-02-28 23:49:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر