فهرست
خوشحالی کاستا از دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا
خوشحالی کاستا از دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا

خوشحالی کاستا از دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا

آی اسپورت- دیگو کاستا که برای اولین بار به تیم ملی اسپانیا دعوت می شد ازین مساله بسیار خوشحال است. او گفت:«بازی برابر ایتالیا در کالدرون بازی ویژه ای خواهد بود.»

مهاجم تیم اتلتیکو مادرید از دعوت شدن برای بازی پنجم ماه مارس در برابر تیم ملی ایتالیا بسیار خوشحال بود. «من ازینکه توسط دل بوسکه به تیم ملی دعوت شدم بسیار خوشحالم. احساس ویژه ای نسبت به این بازی دارم چرا که بازی در ورزشگاه کالدرون است.»

در مصاحبه ای با کانال پلاس تلویزیون اسپانیا او از گفتگویش با مربی لاروخا پرده برداشت:«من ازینکه دل بوسکه با من حرف زد خیلی خوشم آمد. به او گفتم اگر حضورم کسی را ناراحت می کند، نمی خواهم در تیم ملی اسپانیا باشم چرا که آن ها بهترین هستند و اتحاد در تیم مهم ترین چیز است. من تمام توانم را برای پیراهن مادرید خواهم گذاشت.»

دفاع آخر اتلتیکو مادرید "خوانفران تورس" نیز گفت که از دعوت به تیم ملی بسیار خوشحال است و ازینکه قرار است برای تیم ملی اسپانیا به میدان برود بسیار مغرور است:«ازینکه به تیم ملی بازگشته ام بسیار خوشحال و مغرورم. این مسابقه بازی خوبی برای آماده شدن در راه جام جهانی است.»

کوکه:«من خیلی خیلی از دعوت شدن به تیم ملی خوشحال و مفتخرم. ازینکه در برابر ایتالیا در خانه بازی می کنیم خوشحالم و امیدوارم در آینده هم جایی در ترکیب اسپانیا داشته باشم.»

دیگر بازیکنان نیز خوشحالی خودشان را از دعوت شدن به تیم ملی پنهان نکردند. تیاگو آلکانترا بازیکن بایرن مونیخ گفت:«پوشیدن پیراهن اسپانیا یک افتخار است.» و آزپیلیکوئتا در صفحه ی تویتر خود نوشت:«ازینکه برای بازی مقابل ایتالیا به تیم ملی دعوت شده ام بسیار خوشحالم.»

     
آی اسپورت
2014-03-01 01:34:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر