فهرست
توجیه قلعه‌نویی: به حق وردی فشار آوردند تا پنالتی ما را نگیرد
توجیه قلعه‌نویی: به حق وردی فشار آوردند تا پنالتی ما را نگیرد

توجیه قلعه‌نویی: به حق وردی فشار آوردند تا پنالتی ما را نگیرد

امیر قلعه‌نویی پس از شکست یک بر صفر تیمش در مقابل پرسپولیس گفت: بازی خوب بود و جا دارد به برانکو تبریک بگویم و برای او و تیمش در جام باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت داشته باشم. به حق‌وردی خسته نباشید می‌گویم اما آن قدر روی او فشار آوردند که پنالتی ما را نگرفت و در صحنه تک به تک نیز کمک‌داور اشتباه کرد. از همان جایی که می‌دانستیم، ضربه خوردیم و تماشاگران حق دارند که ناراحت باشند. به هر حال استقلال به عقیده من خوب بازی کرد اما این پرسپولیسی‌ها بودند که 3 امتیاز را گرفتند.
درگیری بعد از بازی: وقتی بازی تمام می‌شود دیگر نباید شاهد این مسائل باشیم. آن تیمی که برده باید لذت بردش را ببرد و تیمی که باخته باید به دنبال تقویت نقاط ضعف باشد. وظیفه من بود که وارد زمین شوم و نگذارم درگیری ایجاد شود. به هر حال امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم.
تغییرات احتمالی در کادر فنی استقلال: اجازه بدهید 24 ساعت تا یک هفته از این بازی بگذرد تا بتوانیم در این مورد بهتر حرف بزنیم. فصل طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشته‌ایم و واقعا نیاز داریم کمی آرامش را تجربه کنیم.
بازیکنان استقلال نباید به خاطر این شکست‌ها جریمه شوند؟ به هر حال تیمی که نتیجه نمی‌گیرد، همان طور که هنگام برد پاداش می‌گیرد باید جریمه شود و تنبیه کرد. اولین نفر هم در این میان خود من خواهم بود. بگذریم که پاداشی در کار نبوده است.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-15 18:54:46
نظر دهید

۲ نظر
خاتم
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
جدا و انصافا رو ابراهیمی پنالتی شده بود؟؟ یه صحنه مشکوک به افساید هم افساید گرفت به ضرر استقلال،90 مشخص میشه! البته مظفری زاده صحنه روی ابراهیمی رو پنالتی تشخیص داد. الا ایحال پرسپولیس شایسته برد بود و حقش بود
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۲۷
این قلعه نوعی رو از استقلال بندازید بیرون با چه رویی هنوز داره برای آینده استقلال تعیین تکلیف میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر