فهرست
برانکو: این یکی از شیرین ترین خاطره هایم بود
برانکو: این یکی از شیرین ترین خاطره هایم بود

برانکو: این یکی از شیرین ترین خاطره هایم بود

آی اسپورت- اولین حضور برانکو در دربی تهران، اولین پیروزی در این مسابقه کلیدی را برای این مربی به ارمغان آورد. برانکو امروز مزد اعتمادش به مهاجمِ جوان تیم را گرفت و هواداران پرسپولیس را به آینده این باشگاه امیدوار کرد. 

نتیجه دربی: کاملا روشن است که به شکل استثنایی خوشحال و راضی هستم و به زیبا ترین وجه توانستیم فصل را به پایان برسانیم. دوباره دست هواداران را می‌بوسم که دوباره به ورزشگاه آمدند و کنار ما بودند تا شادی مان را با آنها تقسیم کنیم و شاید این پیروزی بر حریف سنتی یک مرهمی بود برای فصلی که پرنوسان داشتیم.
 
لیگ برتر: از آنجایی که هفته آخر فصل بود تشکر می‌کنم از سازمان لیگ که لیگی را تنظیم کرد که فوق العاده جالب بود. الان ورزشگاه یادگار امام تبریز را دیدم که مملو از جمعیت بود و این جشن فوتبالی با شکوه فوتبال ایران بود که اگر ذره‌ای به زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم باید بگویم آن زمان با برنامه لیگ مشکل داشتیم و پس از 10 سال که به ایران برگشتم دیدم سازمان لیگ برنامه یکساله تنظیم کرده که در آن همه تاریخ‌های فیفا رعایت شده است.
 
تبریک به بازیکنان: از آنجایی که هنوز مسابقات در جریان است به جز بازی ما امیدوارم قهرمان لیگ سال خوبی را در لیگ قهرمانان آسیا فصل خوبی داشته باشد و زیبا‌ترین وجه قضیه این است که هواداران تا پایان سوت مسابقات نمی‌دانند کدام تیم قهرمان می‌شود. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که قهرمانانه بازی کردند و با میل و اشتیاق به دنبال برد بودند. با وجود مسابقات سختی که در یک ماه اخیر داشتیم از صمیم قلب به آنها تبریک می‌گویم و تکرار می‌کنم با وجود شرایط سختی که داشتیم بازیکنان ما با فداکاری بردند و آنچه برای من مهم است اینکه ذره‌ای شک و تردید برای برد امروز وجود ندارد.
 
مصدومیت ها و غیبت ها: اگر بخواهیم تقریبا در مورد بازیکنان ثابت صحبت کنیم به جز این بازیکنان باید محمد خانزاده و پیام صادقیان را هم نداشتیم، البته من مربی هستم و این چه سوالی است که من بخواهم به جز برد به چیز دیگری فکر کنم و همیشه تیمم را برای برد آماده می‌کنم برخی مواقع برد میسر نیست اما اگر بخواهم اسم مصدومان تیم را بگویم به جز بنگر که در یک ماه اخیر تمرینات سبک داشت و با وجود اینکه هنوز مصدومیتش خوب نشده اما به میدان فرستادمش زیرا می‌دانستم می‌تواند کمک کند و در 20 دقیقه آخر هم به ما کمک زیادی کرد.
 
اعتراض استقلال به داور: نیمه دوم چطور؟ شما بهتر از من دیدید، آیا داور نباید برای ما پنالتی می‌گرفت؟ من پنالتی که مربی حریف می گوید را ندیدم اما پنالتی روی ما دیده نشد و عین ماجرا بازی با سپاهان دوباره تکرار شد.

 
اولین پیروزی در اولین دربی: از بازیکنانم تعریف کردم و آنها قهرمان هستند و سزاوار تبریک هستند و آنها می‌توانند کمک کنند که هر روز بهتر و بهتر شویم. بدون میل و اشتیاق آنها که هر روز برای بهتر شدن کار می‌کنند برد غیر ممکن بود و آنها مستحق تعریف هستند و در مورد احساس خودم نمی‌توانم بگویم چقدر خوشحالم و از این مسابقات در سوابق مربیگری‌ام زیاد دارم. از حضور در نیمه نهایی جام جهانی گرفته تا دربی‌های دیگر ولی دربی امروز خیلی شیرین بود شاید چهره من خیلی خوشحال نباشد اما درون من نمی‌دانید چه جوش و خروشی هست.
 
کادرهای فنی پیشین: من به حمید درخشان تبریک گفتم و همین طور حسین عبدی و من نفر سوم هستم که در آسیا بعد از این دو نفر نتیجه گرفتم. من تبریک و تشکر کردم از آنها به خاطر نتایج بخش بزرگی از کار را آنها انجام دادند ولی واقعیت این است که هیچ کس انتظار نداشت النصر شکست سنگینی مقابل لخویا بخورد و ما با تلاش خودمان بنیادکار را بردیم و صعود کردیم و من از آنها تشکر می‌کنم ولی بهترین عوامل بازیکنان هستند نه مربیان.
 
الهلال: احتمالا همه شما آگاه هستید که مسابقه سختی داریم و کار حساسی داریم که چطور بازیکنان را تدارک ببینیم. برای مسابقه با الهلال چون نمی‌توانستیم تیم را مقابل استقلال تغییر بدهیم اما در هر صورت اهداف ما مشخص است و باید از الهلال نتیجه مثبتی بگیریم.
 
هواداران: در این مدتی که من در اینجا بودم افتخار بزرگی نصیبم شده که هم در بازی با بنیاد هم 100 هزار هوادار داشتیم امروز هم اگر هوادران استقلال نمی‌آمدند ما 100 هزار هوادار داشتیم و امیدوارم مقابل الهلال یار دوازدهم ما باشند و بر روی بال هایشان ما را حمل کنند تا به بهترین شکل ممکن بتوانیم لیگ قهرمانان آسیا را به پایان برسانیم.
 
 
آینده در پرسپولیس: من برای فصل آینده قرارداد دارم و حالت طبیعی این است که من بمانم و اگر مالک جدید باشگاه به دنبال پروژه‌های خودش باشد من هم باید به تصمیمش احترام بگذارم اما در مدت کوتاهی که در این تیم بودم شادی بسیاری از خودم به جا گذاشتم. پرسپولیس نشان می‌دهد که فصل آینده مستحق قهرمانی است.
 
     
آی اسپورت
2015-05-15 19:22:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر