فهرست
فولام - چلسی: شروع سخت ماگات در کراون کاتج
فولام - چلسی: شروع سخت ماگات در کراون کاتج

فولام - چلسی: شروع سخت ماگات در کراون کاتج


آی اسپورت- شنبه عصر دو تیم فولام و چلسی از سری رقابت های لیگ برتر انگلیس در کراون کاتج به دیدار هم می روند؛ جایی که فولام برای بقا در لیگ می جنگند و چلسی هم امیدوارست با یک برد دیگر ضمن حفظ صدرنشینی یک گام دیگر به سمت جام قهرمانی لیگ برتر بردارد

فیلیکس ماگات سرمربی آلمانی جدید فولام که به تازگی هدایت این تیم قعرنشین را بر عهده گرفته در نخستین تجربه دیدار خانگی اش به عنوان سرمربی این تیم لندنی به جدال چلسی، همشهری فولام می رود. اما با توجه به فرم اخیر فولام کار سختی در انتظار این مرد آلمانی است.

-


-
فولام نتوانسته در هفت بازی اخیرش در لیگ بردی کسب کند و این نتایج باعث شده تا فولام در قعر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار بگیرد؛ آنها چهار امتیاز تا منطقه ی امن فاصله دارد.

آمار بازی های رو در روی دو تیم نشان می دهد که ماگات در دومین بازی اش به عنوان سرمربی فولام برای کسب نتیجه کار سختی دارد، فولام در 25 مصاف اخیرش در لیگ برابر چلسی تنها یک بار موفق به چشیدن طعم پیروزی شده، در حالی که چلسی در 14 دیدار از این 25 بازی پیروز میدان بوده.

بیشترین مشکلات این فصل فولام که از آن ضربه خورده به عملکرد خط دفاعی ضعیف این تیم برمی گردد. آنها در رقابت های این فصل لیگ برتر 59 گل خورده دارند که از این حیث بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر است.

در مقابل چلسی، صدرنشین لیگ برتر در این فصل دفاع بسیار قدرتمندی داشته و پسران مورینیو تنها 21 گل در لیگ دریافت کرده اند.

چلسی در شروع ماه دسامبر به بعد پس از باخت 3-2 در استوک، 12 بازی است که هنوز طعم شکست را تجربه نکرده

پسران مورینیو در حال حاضر تنها با یک اختلاف امتیاز بالاتر از آرسنال در صدر جدول رده بندی لیگ هستند، اما چلسی در آخرین بازی اش در لیگ برابر اورتون به سختی به پیروزی رسید. در آن دیدار چلسی تنها به لطف تک گل دیرهنگام لمپارد در دقیقه ی 93 موفق به شکست اورتون شد.

فولام در آستانه ی این دیدار حساس هیچ نگرانی از بابت مصدومیت جدید بازیکنانش و می تواند با تیمی کامل به میزبانی چلسی برود، در حالی که پسران مورینیو احتمالا مجبورند بدون داوید لوئیس که از مصدومیت عضلانی رنج می برد به کراون کاتج بروند.

     
آی اسپورت
2014-03-01 09:17:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر