فهرست
استوک سیتی - آرسنال: همه چیز آماده ی بازگشت اوزیل
استوک سیتی - آرسنال: همه چیز آماده ی بازگشت اوزیل

استوک سیتی - آرسنال: همه چیز آماده ی بازگشت اوزیل


آی اسپورت- مسعود اوزیل ستاره ی خط میانی توپچی ها آماده است تا در دیدار شنبه عصر برابر استوک سیتی تیمش را همراهی کند.

این ملی پوش آلمانی به دنبال نمایش ضعیفی که در دیدار برابر بایرن مونیخ از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان داشت، نشان داد که آنطور که باید آماده نیست. او در پیروزی 4-1 اخیر تیمش برابر ساندرلند غایب بود، اما با تمام این اوصاف او کاملا آماده ی بازگشت به ترکیب اصلی آرسنال برای این بازی است.

-

-
هر چند که پسران ونگر از 11 بازی اخیرشان برابر استوک سیتی 7 برد دارند اما تنها یکی از این بردها در استوک بدست آمده؛ تیمی که در بازی های خانگی این فصل تیم های بزرگی چون چلسی و منچستر یونایتد را با شکست بدرقه کرده.

در آستانه ی این بازی، توپچی ها تنها یک امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارند و به خوبی می دانند که چالش سختی برای کسب هر سه امتیاز در استوک دارند و پیروزی در این بازی شانس آنها را برای نخستین قهرمانی شان در لیگ پس از سال 2004 به بعد بیشتر می کند.

این باشگاه شمال لندنی در شرایطی به میهمانی استوک می رود که موفق شده با برد خوب 4-1 برابر ساندرلند در امارت شکست دو بر صفر تلخ اخیرش برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان را جبران کند. بنابراین با روحیه ی خوبی به جدال میزبان روز شنبه می روند.

آرسنال در بازی های خارج از خانه ی این فصل عملکرد خوبی داشته و از تمام بازی های خارج از خانه ی این فصل در مجموع 26 امتیاز گرفتند؛ که از این حیث تنها تاتنهام رقیب همشهری آنها برتر می باشد.

با تمام این اوصاف، استوک سیتی در جدال های خانگی اش بسیار تیمی مستحکم بوده و از 27 امتیاز این فصل آنها در لیگ 21 امتیاز در ورزشگاه بریتانیا کسب شده.

پیتر کراوچ در شش بازی اخیر خانگی اش چهار بار گلزنی کرده و این مهاجم سابق تاتنهام در گذشته بارها ثابت کرده که مهره ی خطرناکی برای تیم آرسنال است؛ او در رقابت های لیگ برتر سابقه ی زدن هفت گل به آرسنال را دارد.

استوک سیتی سه بازی است که در لیگ بردی نداشته، در حالی که فاصله ی زیادی ( سه امتیاز ) تا منطقه ی خطر سقوط ندارند

آرسنال برای این بازی نگرانی هایی در رابطه با آمادگی ناپو مونرئال و کایئران گیبس دارد، بنابراین توماس ورمالن احتمالا در سمت چپ خط دفاعی قرار می گیرد.

آرون رمزی که چهار سال قبل در استوک با شکستگی وحشتناک و شدید پایش روبرو شد، احتمالا به دلیل مصدومیتی که اخیرا گریبانگیرش شده این دیدار را از دست می دهد.

استوک هم مجبور است بدون اوساما آسیدی مهاجم به میزبانی آرسنال برود، اما روبرت هیوث مدافع میانی استوک که حدود سه ماه به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو مصدوم بود، احتمالا به این بازی می رسد

  ۱  
آی اسپورت
2014-03-01 09:18:02
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴، ۱۱:۲۵
Gti
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر