فهرست
تراکتور3- نفت 3؛ تلخ، مث تیمی که در تبریز نایب قهرمان شده!
تراکتور3- نفت 3؛ تلخ، مث تیمی که در تبریز نایب قهرمان شده!

تراکتور3- نفت 3؛ تلخ، مث تیمی که در تبریز نایب قهرمان شده!

هفته سی ام لیگ برتر، ورزشگاه یادگار امام تبریز، تماشاگر: 70 هزار نفر
داور: علیرضا فغانی، کمک ها: رضا سخندان، آرمان اسعدی
اخطار: کوروشی (14) از نفت
اخراج: تیموریان (63)
 
تراکتورسازی: حامد لک، میرهانی هاشمی، دوس سانتوس، سعید آقایی(88 قریشی)، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، سامان نریمان جهان ( 68 احمد امیرکامدار)، فرشاد احمدزاده، فرید کریمی و لوسیانو ادینیو
سرمربی: تونی اولیویرا
 
نفت تهران: علیرضا بیرانوند، لئوناردو پادوانی، امین حاج محمدی، مهدی شیری، وحید حمدی‌نژاد، سیامک کوروشی، علیرضا عزتی، ایمان مبعلی، کمال کامیابی‌نیا، وحید امیری و غلامرضا رضایی (56 مطهری)
سرمربی: علیرضا منصوریان
 
دقایق حساس:
دقیقه 5 : بعد از یک رفت و برگشت پشت محوطه جریمه توپ به سامان رسید و شوت او با درخشش بیرانوند به کرنر رفت.
دقیقه 20 : در یک ضد حمله خطرناک در محوطه جریمه توپ به ادینیو رسید و پا او را فرشاد احمدزاده با تک روی بیش از حد تقدیم بازیکنان نفت کرد.
دقیقه 24 : یک ضد حمله دیگر از تراکتور و اینبار پاسکاری ها ریبا را در انتها ادینیو به آندو رساند و شوت سرکش او بار دیگر به بیرانوند رسید.
27: ارسال ضربه ایستگاهی مبعلی کاتدار رو دروازه تراکتور رفت و توپ از دستان لک خارج و به کرنر رفت.
دقیقه 35 : نریمان جهان پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک قدم حرکت شوت را راهی دروازه کرد ولی با اختلاف این توپ به اوت رفت.
 
شرح گل‌ها:
0 - 1 (نفت): دقیقه 3 بازی ارسال کرنر مبعلی را عزت کرامت وارد دروازه کرد.
1 ـ 1 (تراکتورسازی): لوسیانو ادینهو در محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد و با یک حرکت جالب توپ را از پای راست به پای چپ برد و با ضربه ای روی پا از زاویه مخالف دروازه نفت را باز کرد تا ورزشگاه یادگار امام منفجر شود.
2ـ1 (تراکتورسازی): لوسیانو ادینهو لحظاتی قبل از سوت پایان بازی سانتر تیزی را به داخل محوطه جریمه فرستاد که آندو تیموریان با یک ضربه سر هوشمندانه گلی فوق العاده را برای سرخپوشان تبریزی به ثمر رساند و آنها را با برتری به رختکن فرستاد.
3-1(تراکتورسازی):فرید کریمی در داخل محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد و با یک دریبل سرپا دو مدافع نفت را محو کرد و با ضربه ای از بین پای بیرانوند گل سوم تراکتور را به ثمر رساند.
2-3(نفت)علی قربانی با ضربه سر روی یک ضربه کرنر حمدی نژاد، دروازه حامد لک را که خروجی ناموفق داشت، باز کرد.
3 – 3 (نفت‌تهران): یک اتفاق باورنکردنی و شگفت انگیز فعلا جام را از تراکتور گرفته است. نفتی ها روی یک ضربه کرنر با اشتباه وحشتناک حامد لک دوباره در محوطه جریمه صاحب موقعیت شدند که پادووانی در یک رفت‌وبرگشت توپ را به گل رساند.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-15 20:43:21
نظر دهید

۱ نظر
-
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۱۲
دوستان آذری چه ربطی داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر