فهرست
رم - اینتر: پایان طلسم نرآتزوری در پایتخت؟
رم - اینتر: پایان طلسم نرآتزوری در پایتخت؟

رم - اینتر: پایان طلسم نرآتزوری در پایتخت؟


آی اسپورت- دو تیم رم و اینتر شنبه شب در مهمترین دیدار هفته ی بیست و ششم رقابت های سری آ در پایتخت ایتالیا به مصاف هم می روند.

اینتر در 9 سفر اخیرش در لیگ به رم نتوانسته بربر این باشگاه پایتخت نشین طعم پیروزی را بچشد؛ اما شنبه شب امیدوارست به این طلسم پایان دهد.

جالوروسی در این فصل سری آ یک بار آن هم در دیدار رفت به پیروزی رسیده؛ که تنها شکست خانگی اینتر در این فصل از رقابت های سری آ ایتالیا بود.

پسران رودی گارسیا در دیدار دور رفت این بازی که به ماه اکتبر گذشته بازمی گردد بسیار در سن سیرو خوش درخشیدند و موفق شدند به لطف دو گل فوق العاده ی توتی و یک گل الساندرو فلورنتزی با حساب 3-0 از سد نرآتزوری در سن سیرو عبور کنند.( تمامی گل ها در همان نیمه ی نخست بازی زده شد )

از آن زمان به بعد، رم در حال حاضر صدر جدول را به یوونتوس واگذار کرده و با قرار گرفتن در رده ی دوم جدول به راحتی می توانند پس از سال ها دوری به رقابت های لیگ قهرمانان فصل آینده بازگردند.اگر رم در این بازی پیروز شود به فاصله ی شش امتیازی یوونتوس می رسد و تنها یک شکست در کل بازی های این فصل سری آ خواهد داشت تا بتوانند از فصل 01-2000 به بعد بار امید به نخستین قهرمانی اسکودتو داشته باشند

رم که از شش بازی اخیرش در لیگ پنج برد داشته، با اعتماد به نفس کاملی به میزبانی نرآتزوری می رود.

رکورد اخیر آنها برابر اینتر بسیار خوب بوده، رم پنج بازی است که کلا به اینتر نباخته در حالی که چهار بازی اخیرش در ورزشگاه المپیکو برابر اینتر هم طعم شکست را تجربه نکردند.

علاوه بر این، رم در بازی های خانگی این فصل هم آمار فوق العاده ای داشته و از 12 بازی خانگی این فصل در لیگ با دریافت تنها دو گل، 10 برد کسب کردند و در دو بازی دیگر هم برابر حریفان متوقف شدند. پسران رودی گارسیا هر پنج بازی اخیرشان در لیگ را هم با پیروزی پشت سر گذاشتند.

در عین حال، اینتر در سه بازی اخیرش تن به شکست نداشته اما در آخرین دیدارش در لیگ با حساب 1-1 در خانه برابر کالیاری متوقف شد

آن تساوی باعث شد تا فاصله ی پسران والتر ماتزاری در رده ی پنجم با جایگاه چهارم جدول جایی که فیورنتینا حضور دارد به پنج امتیاز برسد. آنها در این بازی به هر سه امتیاز نیاز دارند چرا که  ورونا و پارما تیم هایی ششم و هفتم لیگ در جدول در کمین اینتر هستند

ماتزاری سرمربی نرآتزوری که موفق شد در دیدار خارج از خانه ی اخیرش با حساب 2-1 از سد فیورنتینا عبور کند برای دیدار حساس شنبه شب احتمالا ارنانس هافبک برزیلی اش را در سفر به رم در اختیار اختیار خواهد داشت. این هافبک برزیلی دیدار اخیرش تیمش برابر کالیاری را به دلیل مصدومیت از دست داده بود.

برای گارسیا سرمربی رمی ها هم توتی برد اخیر تیمش برابر بولونیا را به دلیل مصدومیت از دست داد و ظاهرا این بازی برای بازگشت کاپیتان رم زود است، در حالی که حضور فلورنتزی مهاجم با توجه به مصدومیتی که از ناحیه قوزک پا دارد هنوز مشخص نیست.

     
آی اسپورت
2014-03-01 09:18:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر