فهرست
اتفاقی تاریخی در تبریز؛ تراکتورسازی جشن گرفت
اتفاقی تاریخی در تبریز؛ تراکتورسازی جشن گرفت

اتفاقی تاریخی در تبریز؛ تراکتورسازی جشن گرفت

آی‌اسپورت- روز تلخ تبریز خیلی هم برای تراکتوری‌ها غم‌انگیز نبود. در شبی که قرار بود تی‌تی‌ها جام را بالای سر ببرند، دو گل دریافت کردند و با نتیجه تساوی همه چیز به هم خورد. در دقایق پایانی بازی هم شاگردان اولیویرا از نتیجه به دست آمده راضی بودند و تا جایی که می‌شد وقت بازی را هم هدر دادند. از روی چهره بازیکنان این تیم هم مشخص بود که استرس فراوانی دارند که دروازه‌شان باز نشود. در صورتی که با نتیجه تساوی هم قهرمانی از دست این تیم پریده بود. به نظر می‌رسید برای کاهش استرس بازیکنان تیم، کادرفنی اطلاعات اشتباهی به بازیکنانش انتقال داد. 
نکته عجیب ماجرا از زمان سوت پایان بازی استارت خورد. در نمایشگرهای تلویزیون دو تیم هم زمان مشغول شادی کسب قهرمانی بودند. با سوت علیرضا فغانی، بازیکنان تراکتورسازی لباس از تن در آوردند و سمت تماشاگران رفتند. آنها دور افتخاری زدند و به پایکوبی پرداختند. هواداران پرشور این تیم هم که شروع به اعتراض کرده بودند و صندلی پرتاب می‌کردند با بازیکنان همراه شدند و تساوی در این دیدار را جشن گرفتند. هواداران به درون زمین هجوم بردند و با پرچمی بزرگ دور افتخار زدند. هنوز اطلاعات دقیقی از این شادی عجیب بیرون نیامده است. شاید هم بازیکنان برای آرام کردن اتمسفر ورزشگاه به شادی پرداختند. 
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-15 20:58:07
نظر دهید

۲ نظر
بهرام
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۴
اونجا نبودیم ولی یا اطلاعات غلط به کادر فنی و بازیکنان دادن که احتمال زیاد این قضیه بوده و باید پیگیری بشه.
دومین احتمال هم اینه که اینجوری خواستن جو آروم بشه و اشتباه داور رو بپوشونن!
کامی
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۳۶
نه داداش 8 دقیقه مانده به پایان از ترس اینکه تراکتور گل بزنه قهرمان شه همه چیز در ورزشگاه قطع شد و اعلام کردن سپاهان مساوی شده 8 دقیقه بازیکنان تراکتور توپ را نگه داشتن به هوای قهرمانی بعد با یک سناریوی کثیف این بلا را اوردن سر اذربایجان مافیای کثافت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر