فهرست
بایرن مونیخ - شالکه: غیبت مولر؛ آبی های سلطنتی ترمز باوارایی ها را می کشند؟
بایرن مونیخ - شالکه: غیبت مولر؛ آبی های سلطنتی ترمز باوارایی ها را می کشند؟

بایرن مونیخ - شالکه: غیبت مولر؛ آبی های سلطنتی ترمز باوارایی ها را می کشند؟


آی اسپورت- شالکه در شرایطی پا به ورزشگاه آلیانز آرنای مونیخ می گذرارد که در جدال اخیرش برابر رئال مادرید از سری رقابت های لیگ قهرمانان با شش گل در خانه اش در هم کوبیده شد، بنابراین بایرن که این فصل تیمی بسیار آماده و مهار نشدنی نشان داده می تواند میزبانی خطرناک برای آبی های سلطنتی باشد.

آنها چهارشنبه شب از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در خانه با شش گل برابر پسران کارلو آنچلوتی تن به شکست سختی دادند.

شالکه با اعتماد به نفس خوبی به مصاف آن دیدار رفته بود؛ چرا که رئال مادرید از 25 بازی اخیرش برابر حریفان آلمانی در خاک آلمان تنها یک برد داشت.

-

-
صدرنشینی پسران کارلو آنچلوتی در رقابت های لالیگا قطعا تصادفی و یا شانسی نبوده؛ تیمی که موفق شد به لطف کریم بنزما، گرت بیل و رونالدو که هر سه به تنهایی دو گل زدند امیدهای شالکه را برای رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان نابود کنند.

ظاهرا سختی ها هنوز برای پسران ینس کیلر تمام نشده، چرا که آنها باید پس جدال سنگینی که با رئال مادرید داشتند از سری رقابت های بوندسلیگا در مصاف با بایرن به آلیانز آرنا سفر کنند.

پسران پپ گواردیولا در رقابت های این فصل بوندس لیگا نشان دادند که به راحتی هر چه تمام تر تیمی مهار نشدنی هستند و به نظر نمی رسد چیزی بتواند مانع از قهرمانی مدافع عنوان قهرمانی بوندس لیگا در این فصل شود.

به لطف دفاع و حمله ی  مستحکم و قدرتمندی که بایرن مونیخ در این فصل داشته آنها در لیگ تنها دو بار امتیاز از دست دادند

باوارایی ها در این فصل از رقابت های بوندس لیگا به راحتی لقب بهترین خط دفاعی و حمله لیگ را با زدن 61 گل و تنها 9 گل خورده، مال خود کردند

جدا از شکست سنگین خانگی شالکه برابر رئال مادرید، آنها هفت بازی است که در لیگ شکست نخوردند و پنج تای آن را بردند و فرم بسیار خوبی در لیگ داشتند

با تمام این اوصاف، شالکه هر شش بازی اخیرش برابر بایرن مونیخ را بدون زدن حتی یک گل باخته و در سه بازی اخیرشان برابر بایرن دست کم چهار گل خورده اند.

توماس مولر به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ به این بازی نمی رسد، در حالی که این بازی احتمالا برای بازگشت ریبری و ژردان شکیری زود به نظر می رسد.

جولیان دراکسلر مهاجم شالکه پس از سپری کردن مصدومیتی که از ناحیه قوزک پا گریبانگیرش شده بود ، چهارشنبه شب برای نخستین بار از ماه دسامبر به بعد در ترکیب اصلی به میدان رفت و 90 دقیقه ی کامل بدون هیچ مشکلی در زمین حضور داشت.

     
آی اسپورت
2014-03-01 09:18:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر