فهرست
گل محمدی: به خودم بیست می دهم/ ما قهرمان نیم فصل دوم هستیم
گل محمدی: به خودم بیست می دهم/ ما قهرمان نیم فصل دوم هستیم

گل محمدی: به خودم بیست می دهم/ ما قهرمان نیم فصل دوم هستیم

آی اسپورت- نیم فصل دوم رویایی ذوبی ها در لیگ چهاردهم، امشب با قطعی شدن حضور این باشگاه در آسیا همراه شد. یحیی که علاوه بر گرفتن سهمیه، از پیروزی پرسپولیس در دربی و قهرمانی سپاهان نیز بسیار خوشحال بود، در کنفرانس خبری بعد از تساوی با پدیده، این خوشحالی را با هواداران در میان گذاشت.


نتیجه مساوی: در نیمه اول می‌توانستیم کار را تمام کنیم اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم در نیمه دوم محتاطانه کار کردیم و یک امتیاز با ارزش گرفتیم که خیلی برای ما خوب بود و ما را به آسیا رساند. از این بابت خوشحالم.
 
آسیایی ها: این موفقیت را به مجموعه ذوب‌آهن و همه تیم تقدیم می‌کنم. بازیکنان ما با تمرکز و انگیزه خیلی بالا توانستند موفق شوند. از هیأت مدیره، مدیرعامل و همکارانم تشکر می‌کنم. امیدوارم در جام حذفی قهرمان شویم.
 
لیگ چهاردهم: سال سختی بود. نیم‌فصل اول را خوب شروع نکردیم اما به مرور خوب نتیجه گرفتیم و در اواخر نیم‌فصل خیلی عالی بودیم. در نیم‌فصل دوم 34 امتیاز گرفتیم که یک رکورد است و می‌توان گفت ما قهرمان نیم‌فصل دوم هستیم.
 
هفته سی ام: شب خیلی خوبی بود، پرسپولیس دربی را برد، سپاهان قهرمان شد و ذوب‌آهن هم سهمیه آسیایی گرفت. یک شب رویایی برای من رقم خورد.

نمره در پایان فصل: به خودم نمره 20 می دهم.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-05-15 21:16:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر