فهرست
تاسف روز: لیگ دروغگویان، اخلاق را باختید آقای مقام مسئول!
تاسف روز: لیگ دروغگویان، اخلاق را باختید آقای مقام مسئول!

تاسف روز: لیگ دروغگویان، اخلاق را باختید آقای مقام مسئول!

آی اسپورت- به آنها حق نمی‌دهید بد بین باشند؟ حق نمی‌دهید پای نژادپرستی تاریخی را به میان بکشند؟ جوک‌های تمام این‌ سال‌های را در ذهن مرور کنند و بغض کنند که حالا احتمالا در سال‌های بعد باید این جوک واقعی را هم تحمل کنند. چه بد که این اتفاق در لیگ برتری افتاد که هفته به هفته از برترین‌های اخلاق تجلیل کرده‌اند. لیگی که در هفته‌آخر اخلاق را باخت!
  ۸  
آی اسپورت
2015-05-15 21:47:29
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۵۶
لایک لایک
Ali
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
به شعور این همه آدم توهین کردن قهرمانی حق تراکتور بود.. به دروغ گفتن بازی سپاهان مساوی شده اونا هم تلاش برای گل زدن نکردن شاید تو دقایق پایانی بازی تراکتور گل میزد.. مسئولین که نمیتونن این جمعیت و کنترل کنن و بهشون دروغ میگن بهتر بازی برگزار نکنن تراکتور باید به فیفا شکایت کنن تا مشخص بشه کدوم از مسئولین فدراسیون این دروغ سر هم کرده..
رسول آذری
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۵۸
کجایند نمایندگانی که ادعای مردن در راه آذربایجان را دارند ؟روز رای گیری حتما باز آشکار می شوند
مهرداد
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۳۰
من برام سوال پیش اومده که اگه کل ارتباط ورزشگاه یادگار قطع شده پس چرا گزارشگر تبریزی وقتی سوت اتمام زده شد گفت تراکتور نایب قهرمان شده؟؟؟؟ چرا داستان سازی میکنید آخه؟ با سپاهان دشمنی دارید یا قصدتون ایجاد تفرقه بین ترک و پارسه؟ چرا واقعا؟
فارس تا ابد مدیون تورکها:باکری ثقه الاسلام خیابانی
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۲۵
لعنت به این همه ناجوانمردی که یک جشن را به فجیع ترین شکل ممکن ویران کردند و مردم رو این طور مسخره خودشون کردن.....فضای تبریز رو کلا علیه روحانی و دولت اعتدال کردن .
سامان
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۳۳
دوستان این کار زشت آنقدر زشت بود که جای هیچ توجیهی نداره ولی آیا مسولین امنیتی ورزشگاه فارس هستند یااونها هم همزبون خودتون هستند
mohsen kamelee
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۱۸
واقعا متاسفم
سعید
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۲۰
یاشاسن آی اسپورت یاشاسن نویسنده. بخدا دستت رو میبوسم که اینقدر رسالتت رو بدون ترس و واهمه انجام میدی. بخدا دیشب بچه ها با قرص خوابیدن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر