فهرست
تونی: فریب خوردیم؛ فغانی باید در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می کرد
تونی: فریب خوردیم؛ فغانی باید در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می کرد

تونی: فریب خوردیم؛ فغانی باید در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می کرد

آی اسپورت- سرمربی پرتغالی تراکتورسازی در پایان مسابقه حساس امشب که موجب از دست رفتن قهرمانی تیمش شد، به جای پرداختن به ماجرای عجیب دروغ درباره نتیجه بازی با سپاهان، بیشتر به داوری پرداخت. به اعتقاد تونی، فغانی باید به اصفهان می رفت و در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می کرد.
 
 
از دست دادن قهرمانی: هواداران امروز تیم تراکتور را خوب هدایت کردند اما بازی جنجال شد. ما یک گل زودهنگام خوردیم اما توانستیم نتیجه را جبران کنیم و بازی را به تساوی بکشانیم. نیمه دوم اتفاقی افتاد که خودتان شاهد بودید. وقتی گل سوم را زدیم توانستیم جایگاه خودمان را پیدا کنیم و از ضدحملات استفاده کنیم. در آن لحظه اتفاقات کلیدی باز هم رقم خورد و راه‌های خروجی کوتاه شد و نفت از آن بحران خارج شد و بازی با نتیجه تساوی تمام شد.

داوری- اگر یادتان باشد  این داور بازی با سپاهان با ما چه کرد همه می‌دانند در آن دیدار چه اتفاقی رخ داد بازی سپاهان با تراکتورسازی آن کسی که تیم سپاهان را از پایین به بالا آورد فغانی بود او آنها را از پایین به بالا آورد و نتیجه لیگ را عوض کرد و فقط این اتفاق امروز تکرار نشد.
 
فریب خوردیم- شما می‌دانید چه اتفاقی افتاده است همچنین شبی بازی سپاهان و تراکتورسازی را اشتباه به سود سپاهان گرفت مردم ناراحت هستند نه به خاطر امروز به خاطر اتفاقاتی که در اصفهان رخ داد.
 
فغانی- آنها به ما کلک زدند و نباید فغانی به تبریز می‌آمد بلکه باید به اصفهان می‌رفت و در جشن قهرمانی سپاهان شرکت می‌کرد.


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-16 10:26:22
نظر دهید

۴ نظر
-
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۰۶
حق خوری یعنی این

خداییش این سپاهان خیلی مشکوکه

چه بازی سپاهان پرسپولیس و قهرمانی

سپاهان پرسپولیس امسال
سپاهان تراکتور امسال
قهرمانی امسال سپاهان

این همه قلعه نویی میکنی یکمم سپاهان نقد کن
یوهان کریوف
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۲۵
یک درصد هم حق سپاهان قهرمانی نبود
-
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۳۰
نرینی حالا لنگی. اینقده جوش نزن. قهرمان شدیم اب معدنی روبریز اونجا که میسوزه
زردک طلایی
جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۵۵
خیلی جالیه از وقتی که تاج و کفاشیان امدن فدراسیون فوتبال سپاهان دم در آوره . از لحاظ فوتبالی تراکتور و یا تفت قهرمان ولی از نظر آدم های کثیف سپاهان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر