فهرست
کاپ قهرمانی که لیاقت هوادارن تیراختور بود (عکس)
کاپ قهرمانی که لیاقت هوادارن تیراختور بود (عکس)

کاپ قهرمانی که لیاقت هوادارن تیراختور بود (عکس)

آی اسپورت- این تصویر برای زمانی بود که تراکتور 3-1 از نفت جلو افتاده بود. برای لحظاتی که تبریزی‌ها قهرمان لیگ برتر شده بودند. در آن دقایق نه دستور آمده بود نه کسی مصلحتی را رعایت می‌کرد. اما نفرین به دستورها و مصلحت‌ها. این کاپ از تبریز به اصفهان رفت. به هر دلیلی...
  ۸  
آی اسپورت
2015-05-16 00:58:17
نظر دهید

۸ نظر
ناشناس
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۲۴
پژمان راهبر وجدان داری اینایی که میگم رو بزن اول صفحه سایتت بزن مدرک هم میفرستم واست اگه وجدان داری بزن اگه نداری که هیچ!
چی شد که تاج پنحشنبه می یاد تبریز و یواشکی با فعانی تو هتل جلسه می ذاره و جمعه صبح تو تهرانه میگه باید امروزتو تهران باشم ولی عصر از اصفهان سر در می یاره؟
چی شد یهویی نیم ساعت مونده به پایان بازی تراکتور و نفت کفاشیان یهو ورزشگاه رو ترک میکنه مگه کفاشیان واسه اهدا جام به تبریز و استادیوم نیامده بود؟
چی شد که داور این بازی همون داوری شد که هر کاری کرد تو بازی تراکتور و سپاهان که تیم سپاهان برنده بازی بشه؟
چی شد که به قول منصوریان و قنبرزاده ( اینها که تراکتوری نیستن بگین این حرفا دروغه)یهو 9 دقیقه مونده به پایان بازی تراکتور و نفت کلیه وسیله های ارتباطی اعم از اینترنت و تی وی و موبایل ها قطع شد؟
چی شد؟
چی شد آقایان چی شد آقای تاج،کفاشیان،عسگری ، بهروان ووووووووووو

خدا بیامرزدتت ناصر خان حجازی یاد این جملت افتادم که گفتی ما چیمون تو این مملکت پاکه که فوتبالمون پاک باشه
نقطه سر خط
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۲۷
ترک زبان نیستم، بچه تهرانم. اما آرزویم قهرمانی تراکتورسازی بود. فقط به خاطر فوتبال، فوتبال ایران. اما نشد که نشد. در این مورد حرف زیاد است، ولی باند اصفهانی های ورزش و به ویژه فوتبال را دست کم نگیرید. چند ماه قبل هم نوشته بودم. باند اصفهانی ها فوتبال ایران را تحت سلطه خود دارد. به بازی تراکتورسازی و نفت نگاه کنید. رد پای این باند را به راحتی می بینید. این باند در همه بخش های این فوتبال نفوذی عجیب دارد. آنها هم پول دارند، هم برنامه ریزی، هم نفر.
این نوشته به معنای نفی لیاقت سپاهان نیست، حرف از اتفاقاتی است که در پشت پرده جریان دارد. باند اصفهانی ها با رویکردی به شدت قوم گرایانه همه چیز را برای خود می خواهند. کافی است در جلسات مختلف فدراسیون فوتبال شرکت کنید تا صدای آنها را بشنوید، گویش اصفهانی "زبان رسمی" فوتبال ماست.
فقط به این فکر کنید که آندو اخراج نمی شد....
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۳:۲۰
برو کشکت و بساب
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۶
زر زیادی نزنید
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۰
غلط کردی حق تراکتور بود
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
جام حق تیم قهرمانه
یوسف
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۴
کاش عدالت بود
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۷
ه این چرت و پرت ها دامن نزنید شورش واقعا در آوردید ... عقلانی نیست این حرفها.. رفیق من تو ورزشگاه بود از ظهر آنتن دهی موبایل مختل شده اون هم بخاطر ازدیاد موبایل و تجمع بود ... اما رادیو بود ... تو رادیو گوش

می داد تعجب کرده بود چرا آخر بازی تراکتور اینجوری بازی می کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر