فهرست
خداحافظیِ جرارد از آنفیلد / تامسون: استیوی در پنج قاب
خداحافظیِ جرارد از آنفیلد / تامسون: استیوی در پنج قاب

خداحافظیِ جرارد از آنفیلد / تامسون: استیوی در پنج قاب

 
1-اولین بازی / 29 نوامبرِ 1998
 
برایِ من موندگارترین لحظه‌یِ استیوی همون بازیِ اولش بود. من پشتش وایساده بودم و ژرار هولیه داشت دستوراتش را بهش میداد. من خودم این حس را تجربه کردم. وقتی برایِ اولین بار به زمین میری میخوای نشون بدی خیلی آروم و مطمئنی، اما از درون داری به خودت افتخار میکنی. من زدم پشتِ استیوی و اون رفت تویِ زمین و من با خودم گفتم: عجب لحظه‌ای برایِ این جوونه...
 
2-قهرمانیِ چمپیونز لیگ / 25 میِ 2005
 
خیلی‌ها این شب را مهترینِ شبِ استیوی میدونن و من درک میکنم چرا. وقتی گلِ اول را زد بازی 3-1 شد، باعث شد تا لیورپول دوباره شروع به بازی کردن بکنه. بعد وقتی ولادیمیر اسمیتسر گلی دوم را زد باور به لیورپول بازگشت و همه گفتن: خدایِ من واقعا ممکنه بشه! به هرحال نمایشِ استیوی اون شب، حتی بدونِ گل هم عالی بود.
 
3-گلِ مساوی به وستهم، فینالِ کاپ / 13 میِ 2006
 
پاهاش گرفته بود و نمیتونست حتی درست حرکت بکنه. اما اون شوت را زد و در ثانیه‌هایِ آخر بازی را 3-3 کرد. نمیدونم واقعا از کجا و چطوری تونست اون شوت را بزنه. ما بهش میگیم "فینالِ جرارد". به هرحال استیوی اینجوری بود، هرگز مقابلِ شکست تسلیم نمیشد و این حس را به بقیه هم میداد.
 
4-گل به المپیاکوس / 8 دسامبرِ 2004
 
میتونید کلی گل و بازیِ عالی از استیوی پیدا کنید. اما این گل به المپیاکوس یک چیز دیگه بود. اصلا بدونِ اون گل ما از گروه هم بالا نمیومدیم، که بعد به فینال برسیم و قهرمان بشیم. این خاطره تا ابد تو ذهنِ من میمونه.
 
5-گل به منچستر یونایتد / 31 مارچِ 2001
 
این گل را هم هرگز فراموش نمیکنم. استیوی توپ را از یونایتد گرفت، فکر کنم کلا دوتا ضربه بهش زد و بعد شوتی زد از 25 یاردی که فابین بارتز مقابلش تسلیم شد. با این گل آنفیلد رود منفجر شد. استیوی اون موقع هنوز بازیکنِ جوونی به حساب میومد و به هرحال این گل را به یونایتد زده بود. 

کد خبر: 9409
     
آی اسپورت
2015-05-16 10:01:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر