فهرست
عکس روز: سوپرگلی که فراموش شد
عکس روز: سوپرگلی که فراموش شد

عکس روز: سوپرگلی که فراموش شد

آی اسپورت - درست است که تراکتورسازی در دقایق پایانی هفته آخر لیگ قهرمانی را از دست داد اما در بازی مقابل نفت دو اتفاق مثبت برای تبریزی ها رخ داد که نمی توان به راحتی از کنار آن عبور کرد. اتفاق اول گلزنی مجدد ادینیو برای تراکتورسازی بود تا او تعداد گلهایش را به عدد 20 برساند و اتفاق دوم درخشش فوق العاده فرید کریمی بود. بازیکنی مازندرانی که از صبا به تراکتورسازی آمده و دیروز یک سوپرگل به ثمر رساند. کافیست گل سوم تراکتورسازی به نفت تهران را دوباره ببینید تا شاهد حرکت فوق العاده کریمی باشید. این گل هم البته خیلی زود از یاد رفت چرا که تراکتورسازی بهترین فرصت برای قهرمانی را از دست داد.

کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-16 10:25:12
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۰
حق خوری از این ویژه و بخصوص تر بود
-
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
این هم پنالتی که واسه تراکتور گرفته نشد:
http://parsiup.com/files/139402/f371add72b05fc05374932afa71bcfd8.jpg
ali
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۷
گل بینظیری بود که همچین همکاری تیمی رو توی فوتبال ایران به ندرت میشه دید.
پاس عالی ادینیو, حرکت فرید در عمق دفاع, دریبل زیبای فرید و در نهایت ضربه والی که از بین پاهای بیرانوند وارد دروازه شد. اگه فغانی سر تراختور رو نمیبرید در ادامه بازی هم باز شاهد گل زیبای دیگری می بودیم.
..............
در ضمن میگن اندو توهین کرده به بازیکن حریف, ببخشید اینا بازی های اروپایی نمیبینن که هر دقیقه بازیکن ها فحش میدن حتی به خود داور, اگه قرار باشه واسه فحش دادن بازیکن کارت بگیره, باید تمام بازیکن های اروپایی هر بازی اخراج بشن.
اونم از کارت زرد اول که کاملا بی مورد بود. داور سوت پایان نیمه اول رو زده بعد به خاطر اینکه اندو توپ رو زده کارت میده, در حالی که اندو میگه من نشنیدم و از اون طرف اصلا بازی تموم شده, در جریان نیست که بگیم اندو وقت تلف کرده.
اونم از صحنه خطا پنالتی روی فرید کریمی
ایلار
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
خ عالی زد...درسته حقمونو خوردن ولی دنیا همیشه اینجوری نمیچرخه زمین گرده نوبت ماهم میرسه...
قهرمانی کثیف مبارک نصف جهان قلابی...
محمدرضا قشقایی
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۰۴
به عنوان یک تورک زبان قشقایی و هوادار تراکتور از حوادث دیروز بسیار ناراحت شدم، بعد چند سال در آستانه قهرمان شدن جام را از دست دادیم:(:(
آی اسپورت در ضمن فرید کریمی مازندرانی نیست و از تورکان قشقایی ساکن شهرضا می باشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر