فهرست
ادعای بهروان: آنتن تلفن همراه قطع نشده بود
ادعای بهروان: آنتن تلفن همراه قطع نشده بود

ادعای بهروان: آنتن تلفن همراه قطع نشده بود

آی اسپورت- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگِ فوتبال ایران، معتقد است که اتفاقات آخرِ بازی تراکتور، همه برنامه های آن ها برای برگزاری ایده آل لیگ را بر باد داده است. بهروان در گفتگوی امروزش ادعا کرده که ارتباط تلفن همراه در جریان بازی قطع نشده است.


شادی عجیب در تبریز: ما هم از این خبر تعجب کرده بودیم و فقط خوشحالی تماشاگران و بازیکنان را نظاره می‌کردیم. اتفاقات بسیار بدی در ورزشگاه رخ داد که در آخر هم خسارت سنگینی را به ورزشگاه وارد کردند. در تبریز همه چیز برای قهرمانی تراکتورسازی مهیا شده بود و 80 تا 90 هزار نفر در ورزشگاه حاضر شده بودند. بعد از اخراج تیموریان، فضای بدی در ورزشگاه به وجود آمد و نفت تهران بازی را به تساوی رساند و در نهایت هم شکستن صندلی‌ها را مشاهده کردیم.
 
 
بی تجربگی مدیریتی: واقعاً نمی‌دانم چطور چنین اتفاقاتی به وجود آمد. ما زحمت زیادی کشیده بودیم و به دلیل بی‌تجربگی نتوانستیم جلوی این کار را بگیریم. تمام تلاشمان را کرده بودیم که به بهترین نحو لیگ را به پایان برسانیم. داوران را هماهنگ کرده بودیم و مسابقات را هم به طور همزمان برگزار کردیم.
 
 
همه چیز بر باد رفت: اتفاق رخ داده در تبریز تمام زحمات ما را بر باد داد و باعث تأسف ماست که شاهد چنین برخوردهایی هستیم. باید فرهنگ‌سازی مناسبی در این زمینه انجام بگیرد چرا که فوتبال فقط برد نیست. باخت در فوتبال هم جزئی از زیبایی‌های آن است. نیروی انتظامی تمام تلاش خود را کرده بود و حضور آن تعداد تماشاگر در وسط زمین برای همه عجیب و غریب بود. تماشاگران احساساتی شده و از قهرمانی تیم‌شان خوشحال بودند.
 
 
نتیجه بازی همزمان: با نماینده سازمان لیگ در اصفهان هماهنگ شده بودیم و آنها لحظه به لحظه نتایج را به ما اطلاع می‌دادند و ارتباط قطع نبود اما یک نفر که نمی‌دانم از کجا به نیمکت تراکتور آمده بود به آنها گفته بود که دیدار اصفهان با تساوی به پایان رسیده است.
 
برخورد انضباطی: تمامی اتفاقات رخ داده در تبریز توسط کمیته انضباطی و نماینده سازمان لیگ و داوران یادداشت شده و به طور قطع باید با مسبب آن برخورد شود. هر کاری که خارج از قانون باشد، تخلف حساب می‌شود. قبول دارم که تماشاگران بخاطر اتفاقات پیش‌آمده احساساتی شده بودند اما باید رفتارشان را کنترل می‌کردند. بدون شک خسارت وارد شده به ورزشگاه یادگار امام (ره) بسیار سنگین است.
 

خسارت های پایان مسابقه: تماشاگران خسارت سنگینی به ورزشگاه و اتومبیل‌های حاضر در پارکینگ این مجموعه رساندند اما درباره شایعه آتش زدن اتومبیل نیروی انتظامی اطلاعی ندارم.
 

کارت قرمز آندو: کمیته داوران باید با این صحبت‌ها برخورد کند و من صحبتی در این‌باره ندارم.
 

جشن قهرمانی سپاهان: جشن بسیار زیبایی در اصفهان برگزار شد. دو سری مدال قهرمانی که از کیفیت بالایی هم برخوردار بودند فراهم شده بود تا به تیم قهرمان اهدا شود. این‌طور نبود که ما از قهرمانی سپاهان خبر داشته باشیم. تماشاگران حاضر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز دیدند که از صبح برای ساخت سکوی قهرمانی تلاشمان را انجام دادیم.کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-16 12:37:15
نظر دهید

۱ نظر
سوراختور امیرمافیا سپاهان فغانی
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۱۲
ما سپاهانیم حالا حالا با کمک دوستان تاج و دیگر برداران اصفهونی فدراسیون قهرمان....سوراختور هم که الان دارن جشن میگیرین خخخخخخ...پیرمردهای امیرمافیا هم که باختن....عشقه پرسپولیس و جوانهای آینده دارش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر