فهرست
کالدرون: فرگوسن می خواست رونالدو را به بارسا بفروشد اما او نپذیرفت
کالدرون: فرگوسن می خواست رونالدو را به بارسا بفروشد اما او نپذیرفت

کالدرون: فرگوسن می خواست رونالدو را به بارسا بفروشد اما او نپذیرفت

آی اسپورت- رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید، فاش کرد که کریس رونالدو، ستاره این باشگاه، پیش از رفتن به سانتیاگو برنابئو، پیشنهاد بارسلونا را رد کرد.

رونالدو در سال 2009 با انتقالی 94 میلیون یورویی از منچستریونایتد به رئال پیوست و با بازی های خوبی که سال گذشته انجام داد، توانست توپ طلای سال 2013 را به دست بیاورد.

کالدرون ادعا کرد که سرالکس فرگوسن ترجیح می داد رونالدو به جای رئال، راهی بارسا شود اما این بازیکن نپذیرفت.

او در گفتگو با تاک اسپورت، در پاسخ به این سوال که آیا واقعیت دارد فرگوسن می خواست رونالدو را به بارسا بفرستد، گفت:" این کاملا درست است. او چند هفته تلاش کرد تا مانع از آمدن رونالدو به رئال شود و به او پیشنهاد داد به رئال برود.

بارسایی ها خیلی خوشحال بودند اما در نهایت این رونالدو بود که حرف نهایی را زد:" من به هیچ باشگاهی به جز رئال نمی روم"

http://www.blaugranas.com/media/galeria/25/5/1/3/8/n_f_c_barcelona_posibles_fichajes-488315.jpg


به همین دلیل ما توانستیم این انتقال را انجام بدهیم. همه راضی شدند.منچستریونایتد 80 میلیون پوند گرفت، رئال صاحب بهترین بازیکن دنیا شد و کریس هم به چیزی که می خواست رسید زیرا بازیکنانی مانند او نه تنها به دنبال پول هستند، بلکه به دنبال افتخار نیز هستند و می خواهند در باشگاهی بازی کنند که این فرصت را در اختیار آنها قرار بدهد؛ اینکه در دنیا بهترین شوند یا کفش طلا را ببرند.

تنها 3، 4 یا 5 باشگاه هستند که می توانند چنین فرصتی را در اختیار شما قرار دهند."

رونالدو در  21 دیداری که این فصل در لالیگا برای رئال انجام داده، 22 گل به ثمر رسانده اما کالدرون معتقد است تعهد این ستاره پرتغالی است که او را از بقیه متفاوت می کند.

" رونالدو بهترین است زیرا هر روز که از خواب بیدار می شود، تنها به بهترین بودن فکر می کند. او می خواهد هر روز بهتر شود.

من همیشه به بازیکنان می گویم که آمدن به رئال، سخت ترین دوران حرفه ای آنهاست زیرا همه می خواهند مقابل رئال با 150 درصد توان بازی کنند تا بتوانند آنها را شکست بدهند.

فکر می کنم  این برای بازیکنان جوان خیلی مهم است که درک کنند که چقدر مهم است که به دنبال بهترین شدن باشند. فکر می کنم این راز کریس است."

     
آی اسپورت
2014-03-01 10:01:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر