فهرست
بیانی متهم می‌کند: خیانت کردند؛ برای کی‌روش جان می‌دهند به قلعه‌نویی می‌گویند اسهال داریم
بیانی متهم می‌کند: خیانت کردند؛ برای کی‌روش جان می‌دهند به قلعه‌نویی می‌گویند اسهال داریم

بیانی متهم می‌کند: خیانت کردند؛ برای کی‌روش جان می‌دهند به قلعه‌نویی می‌گویند اسهال داریم

آی اسپورت-شاهرخ بیانی، مربی استقلال که پیش از این یک بار بخاطر مصاحبه جنجالی علیه آندرانیک تیموریان مورد حمله این بازیکن قرار گرفت این بار چند بازیکن ملی‌پوش دیگر استقلال را متهم میکند. از نظر بیانی، چند نتیجه آخر استقلال در لیگ بخاطر خیانت بازیکنان این تیم بوده است. اتهامی که مطمئنا در روزهای آینده با واکنش شدیدی مواجه خواهد شد.
او در این مورد گفت:«فیلم بازی مشخص است که چه کسانی راه می روند.آنها اصلا برای شان استقلال مهم نبود.این ها اشباع شده اند و به آن مرحله ای که میخواستند رسیدند.چرا بازیکن ملی باید همیشه نوسان داشته باشد؟آیا مسی هر روز یک وضعیتی دارد؟رونالدو یک روز خوب است یک روز بد؟این ها اصلا فوتبالیست نیستند.از دیشب این قدر برای من از هواداران اس ام اس آمده است که متوجه شدم آنها همه چیز را می دانند.هواداران خیلی قشنگ اسم شان را گفته اند.
چرا این بازیکنان باید کم کاری کنند؟دلیلش واضح است چون اگر قلعه نویی می ماند برای فصل بعد 10 تا از آنها را نمی خواست.
واکنش قلعه‌نویی در رختکن بعد از باخت دربی چه بود؟قلعه نویی در رختکن گفت که همه تان را به خدا واگذار می کنم.من هم آنها را به خدا واگذار کردم.هر موقع با پرسپولیس بازی داشتیم بردیم.بعد از یک عمر یک گلر که سابقه فوتبالش دو سال نیست می آید جلوی ما قر می رود و می رقصد.ببینید این ها با ما چه کار کردند که حیثیت ما ببرند.امید ابراهیمی یک سال است آمده به اندازه همه این آقایان پر مدعا تعصب دارد.به عشق استقلال آمده است و پولی نگرفته است.عنایتی زحمت کشید.کاشکی غیرت این بچه را داشتند.مثل سجاد شهباززاده غیرت داشتند.مگویان دیشب داشت مثل ابر بهار گریه می کرد.باور می کنید او داشت ضجه می زد.خدا شاهد است دیروز بازیکن توی روی سرمربی ایستاد و گفت نیمه دوم زمین نمی روم.این است وضعیت ما هوادار عزیز.بدان و این را هم بدان که بیشتر نمی توانم باز کنم.آقا امسال 650 میلیون پول گرفته است و روز دربی به قلعه نویی می گوید اسهال دارم و نمیتوانم بازی کنم!حالا اگر کی روش بود این آقا برایش جان می داد.تف به این فوتبال! بازیکن بعد از بازی ژل مویش به هم نریخته بود.سوال من این است آقای ملی پوش اگر فوتبالیست نمیشدی چه کاره بودی؟دری به تخته خورده است و فوتبالیست شدی حالا بازی کن.این مردم پول توی جیب شان نبود و به خاطر شما آمده بودند اما این رفتارها را با آنها کردید.باید تعصب داشته باشید اگر ندارید به این استقلال خراب شده نیایید. بیانی در پایان صحبتهایش کنایه‌ای هم به تیموریان میزند:«فوتبال بازی لحظه هاست.یک لحظه اشتباه کردیم و بازی دیروز را باختیم.فوتبال همین است.دیروز تراکتورسازی سه بر یک جلو بود با یک اشتباه آندرانیک تیموریان مردم تبریز عزادار شدند.»

کدخبر:9043
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-16 16:08:57
نظر دهید

۱ نظر
محمودباسره
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
آقای بیانی فوتبال است و یک توپ گرد
متاسفم که اینجوری به بازیکنان تیمتان تهمت میزنید
من پرسپولیسم و خوشحالم از برد تیمم ولی شما با این حرفها برد پرسپولیس رو لوس میکنید
اگراون ضربه سر عنایتی گل میشد واستقلال بازی رو میبرد هم اینجوری حرف میزدید
خسرو حیدری چندین ساله که ستاره استقلاله و حالا هم سنش بالا رفته و دیگه اون انرژی سابق رو نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر