فهرست
بیرانوند:قلب تونی پس از بازی ایستاد، او سکته کرد
بیرانوند:قلب تونی پس از بازی ایستاد، او سکته کرد

بیرانوند:قلب تونی پس از بازی ایستاد، او سکته کرد

علیرضا بیرانوند یک روز پس از فاجعه تبریز از اتفاقات پس از بازی نفت- تراکتورسازی حرف زد: من داشتم بی اختیار گریه می کردم و فکر می کنم گریه هم داشت. ما در این فصل  لیاقت قهرمانی داشتیم و زحمات زیادی کشیدیم اما حیف شد که این جام را از دست دادیم.امیدوارم در جام حذفی جبران کنیم.
حاشیه‌های پس از بازی: وقتی داشتم گریه می کردم سرم را بالا گرفتم دیدم چمن را نمی شود دید.همان جا بود که یکی از هواداران تراکتورسازی یقه ام را گرفت و گفت دیدید گفتیم حریف ما نمی شوید.یکی دیگر گفت فصل بعد پیش خود ما هستید.گفتم ایرادی ندارد حالا که ما قهرمان نشدیم این ها خوشحال باشند.به رختکن که رفتم متوجه شدم جفت ما در خواب و رویا بودیم و سپاهان قهرمان شده است.
هجوم تماشاگران تراکتورسازی به زمین: از این بابت خیلی متاسفم.هواداران آذری آدم های خوبی هستند اما اتفاقاتی که افتاد سوژه همه سایت ها شده است.من از دقیقه 84 دیدم تراکتور جلو نمی آید.ادینیو وسط زمین می رقصد،حامد لک سه دقیقه روی زمین می خوابد.به خودم گفتم پس حتما سپاهان برد را از دست داده است.مگر نه چرا وقتی قهرمانی می خواهی باید سه دقیقه باید بخوابی؟هر چه درباره اتفاقات دیروز بگویم کم است. پس از بازی از دوستانم در تراکتور شنیدم که  تونی سکته کرده و قلبش در رختکن لحظه ایستاده است.خدا را شکر این بنده خدا باز جان سالم به در برد. جالب است که پس از بازی پسر تونی من را بغل کرد و گفت گریه نکن.کادر تراکتور به منصوریان دلداری می دادند و فکر می کردند قهرمان شده اند اما دقایقی بعد فاجعه رخ داد و مشخص شد کل داستان یک بازی کثیف بوده است.
 آیا منصوریان پیش از بازی با تراکتورسازی،دربی را تماشا کرد یا نه: ما تا دقیقه 60 بازی را دیدیم ولی بعد به بازی نزدیک شدیم .البته منصوریان خیلی ناراحت بود و وقتی استقلال عقب افتاد  تلویزیون را خاموش کرد.هر چند بدترین اتفاق این بود که ورزشگاه پر نشد.واقعا چیز عجیبی است.
 دعوت به تیم ملی: همه امیدم همین است.برای این اتفاق تلاش می کنم.به نظرم کی روش با دعوت از این نفرات کار خوبی کرد. دیگر هیچ بازیکنی نتواند بگوید من باید در تیم ملی باشم.این کار کی روش جرات می خواست و او واقعا با این فهرستی که دعوت کرد سورپرایز داشت.
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-16 16:23:46
نظر دهید

۱ نظر
هادی
شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۰
اقا تو رو جان هر کی دوست دارید اون کلیپ رو که نشون میده بلند گوی ورزشگاه میگه اماده باشین برای مراسم رو بزارین مردم بدونن چطوری با احساسات ما بازی شد.. به خدا از دیشب که از ورزشگاه اومدم داغونم به امام حسین(ع)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر