فهرست
حمایت سیمئونه از آنچلوتی: اگر کارلتو برود، رئال باخته
حمایت سیمئونه از آنچلوتی: اگر کارلتو برود، رئال باخته

حمایت سیمئونه از آنچلوتی: اگر کارلتو برود، رئال باخته

آی اسپورت- دیگو پابلو سیمئونه سرمربی آرژانتینی باشگاه اتلتیکومادرید در کنفراس خبری اش با سوالی در مورد آینده مبهم کارلو آنچلوتی روی نیمکت مربیگری رئال روبرو شد.
سرمربی آرژانتینی در تمجید از آنچلوتی گفته:« او سرمربی خیلی بزرگی است و مدیر گروه است. روشن است که اگر رئالی ها به او اجازه جدایی بدهند، مهره خیلی مهمی را از دست می دهند.»
سیمئونه در پاسخ به این سوال و در دفاع از کارلتو گفت:« او سرمربی خیلی بزرگی است که مدیریت گروه ها را خیلی خوب  برعهده دارد. کاملا روشن است که اگر رئالی ها به او اجازه جدایی بدهند، مهره خیلی مهمی را از دست خواهند داد. به ویژه به خاطر گروهی که او در رئال تشکیل  داده است.»
سیمئونه در ادامه به تمجید از یوونتوس پرداخت؛ تیمی که موفق شد تا با پشت سرگذاشتن رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، خودش را به فینال برلین برساند:« یوونتوس  از نظر تاریخی نشان داده که بعد از صعود از مرحله گروهی تیم وحشتناکی است؛ چون آنها به دنبال جام هستند. کاملا روشن بود که وقتی در کالدرون مقابل آنها بازی می کردیم، می شد حس کرد که تیمی را پیش رو داریم که به مراحل نهایی خواهد رسید.»
     
آی اسپورت
2015-05-16 23:30:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر