فهرست
مدیر کل حراست وزارت ورزش: سراغ ضعف کادر فنی بروید
مدیر کل حراست وزارت ورزش: سراغ ضعف کادر فنی بروید

مدیر کل حراست وزارت ورزش: سراغ ضعف کادر فنی بروید

آی اسپورت - رضا حسنی خو را می شناسید؟ مدیر کل حراست وزارت ورزش که یکی از نکات مثبت او اطلاعات بالای فوتبالی اش است. حالا که اتفاقات ورزشگاه تبریز، یک مساله بین المللی شده، به دستور وزارت ورزش، حراست این مجموعه هم وارد ماجرا شده تا در مورد دلایل حوادث تبریز تحقیق کند. حسنی خو در گفت و گوی طولانی اش با ایسنا به یک نکته جالب در مورد بازی تراکتورسازی مقابل نفت تهران اشاره کرده. نکته ای که هیچ کدام از تبریزی ها در مورد آن حرفی نزده بودند. حسنی خو گفته:  آنچه مورد غفلت قرار گرفته ، ضعف تیم کادرفنی تبریز است. آندرانیک تیموریان بازیکن بزرگی محسوب می شود. این که چرا کاری کرده که داور او را اخراج کند باید از او سوال پرسید. خیلی تیم‌ها 10 نفره هستند و بازی‌شان را می برند، اما تراکتورسازی با این که سه بر یک جلو بود دیدارش به تساوی کشیده شد. بنا‌بر‌این در ارتباط با داوری فرافکنی‌هایی مطرح می‌شود.


کد خبر: 9408
  ۵  
آی اسپورت
2015-05-17 12:15:58
نظر دهید

۵ نظر
امید مهاجر
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۱
ضعف فنی درسته
اینکه تراکتور سه تا گل از روی کرنر خورده ضعف فنی محسوب میشه
اما مسئله اصلی به عدالت بر میگرده و اینکه برگزار کننده مسابقات باید از هر حیث شرایط عادلانه ای برای رقابت برقرار کننه، که مهترینش داوری وحشتناک یک طرفه آقای فغانی به ضرر تراکتور و به سود سپاهان بوده...
بهرام
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۵۶
در مورد داوری فرافکنی میکنیم؟ مردم رو شما چی فرض کردین؟ اینم از مسئول کشور.
پس با این حساب آذربایجان از ایران نیست.
-
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۰۰
جناب حسنی خو، شما در حدی نیستی که در مورد مسائل فنی نظر بدی. چه طور وقتی پای مسائل داوری پیش می آد می گی باید افراد صاحب نظر و کمیته داوران پیگیر باشند اما در شرایطی که ذره ای فوتبال حالیت نیست در مورد مسائل فنی نظر می دی؟ اون بازی تموم شد و وجدان های بیدار در موردش قضاوت خواهند کرد. تام مسببان این اتفاقات تلخ رو هم سپردیم به خدا از ناداور بازی تا عاملان اون دروغ بزرگ و تمام رسانه هایی که یکطرفه به قاضی رفتند.
-
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۱۹
چرا در مورد پنالتی که گرفته نشد نظر فوتبالی ندادن؟ 4-1 رو عمرا میتونس 4-4 کنه نفت تو 15 دیقه
شهریار
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
خودتی عمو .. خودتی با اون ریئس روئسات ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر