فهرست
کلید ماجرای تبریز در دستان این فرد است؟ پسر تونی اولیویرا
کلید ماجرای تبریز در دستان این فرد است؟ پسر تونی اولیویرا

کلید ماجرای تبریز در دستان این فرد است؟ پسر تونی اولیویرا

آی اسپورت - از دیروز پای یک نفر جدید به پرونده اتفاقات تبریز باز نشده است. او کسی نیست جز پسر تونی اولیویرا که در حین بازی از زمین مسابقه اخراج شد و گویا از روی سکوها نتیجه بازی را به اطلاع نیمکت رسانده تا این شرایط به وجود بیاید. جالب اینکه الان مسئولان حراست ورزش دنبال او هستند تا علت این کار را از جویا شوند اما به پسر تونی دسترسی ندارند.
رضا حسنی خو مدیرکل حراست وزارت ورزش به ایسنا گفته: پسر سرمربی تراکتورسازی که آن هم هنوز نمی‌دانیم چه شخصی این مطلب را به او منتقل کرده است این موضوع را بیا‌ن‌ کرده و فعلا هم حاضر نیست پاسخگو باشد. او باید بیاید و در این رابطه توضیح دهد. این که چه کسی این مطلب را به او منتقل کرده است. ما هنوز در جریان نیستیم و باید در این رابطه پاسخگو باشد. باید مشخص شود که چه کسی این مطلب را به او گفته است. آیا از مسئولان کسی مطلب را به او منتقل کرده، مردم به او چیزی گفته‌اند یا خودش خواسته شیطنت کند؟ هنوز در این زمینه اطلاعی نداریم. باید در این رابطه جوابگو باشند و مسئولان استان نیز در حال پیگیری هستند و گزارش‌های لازم را ارائه خواهند کرد.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-17 09:41:27
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۰۸
خودش شیطنت کرده؟؟؟؟!!!!! پدر طرف سرمربی تیمه و داشت با شنیدن خبر حقیقی سکته می کرد. به خاطر پدرشم که شده این کارو نمی کنه. بابا تموم کنید این بحثای چرتو. تراختور جام رو به فغانی و کمیته ناداروران باخت. چند سال قبل وقتی ترکی نامردانه تو بازی با استقلال سر تیم رو برید یکی دو هفته بعدش مادرش فوت شد. اهل ناله و نفرین نیستیم اما مطمئنباشید از این اتفاقات به زودی برا فغانی هم رخ خوهاد داد. او اون روز اشک خیلیا رو در اورد. به زودی اشکش در می آد چون چوب خدا صدا نداره.
akh
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۱
حتما پسر تونی گفت که سکوی قهرمانی رو آماده کنید دیگه !! برو بابا
قلی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۴۲
برو بابا خر خودت وجدان آبادته دیواری کوتاهتر از پسر تونی پیدا نکردین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر