فهرست
ماجرای پیراهن سرخ رحمتی در هفته‌آخر لیگ؛ به پرسپولیس می‌رود؟
ماجرای پیراهن سرخ رحمتی در هفته‌آخر لیگ؛ به پرسپولیس می‌رود؟

ماجرای پیراهن سرخ رحمتی در هفته‌آخر لیگ؛ به پرسپولیس می‌رود؟

آی اسپورت - وقتی مهدی رحمتی بعد از باخت استقلال در دربی، در بازی پیکان مقابل استقلال خوزستان پیراهن قرمز رنگ به تن کرد شایعاتی مطرح شد مبنی بر اینکه دروازه بان سابق استقلال به احتمال زیاد فصل آینده به پرسپولیس خواهد رفت اما دروازه بان پیکان در گفتگو با فارس روایت دیگری از این ماجرا دارد.
اما اصل ماجرا چه بود؛ رحمتی گفت : تدارکات محترم تیم پیکان برای ما دو دست لباس به شهر اهواز آورده بود که یک دست فسفری رنگ بود و یک دست قرمز، در جلسه هماهنگی پیش از بازی به سرپرست تیم ما گفته شد با توجه به میزبانی استقلال، آنها لباس آبی می‌پوشند و گلر این تیم هم لباس فسفری، بنابراین با توجه به اینکه رنگ پیراهن گلرهای هر دو تیم نباید یک رنگ باشد، مجبور شدم لباس دوم دروازه‌بانی تیم را بپوشم و البته در شهر اهواز هم دسترسی به تولیدی شرکت مجید نداشتم که بخواهم لباسی برای خودم سفارش دهم.
رخمتی در جواب اینکه  قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفته باشگاه نیازی به رحمتی ندارد هم توضیح داده:  وقتی من حرفی در مورد رفتن به تیمی نزده‌ام، چطور آقایان تحلیل می‌کنند که نیازی به من نیست؟ اگر قرار بود من به پرسپولیس بروم، همین چند سال پیش افرادی بزرگتر از آقای نژادفلاح رقم‌های نجومی به من پیشنهاد داده بودند و همان موقع به پرسپولیس می‌رفتم.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-05-17 12:17:58
نظر دهید

۳ نظر
-
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۲۳
حاج مهدی پرسپولیس اصلا نیازی به شما نداره
سوشا سرورته
vahid
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۵۳
آخه سوشا سوراخم شد دروازه بان شما لنگی ها حاضرید نصف بازیکناتونو بدید تا رحمتی رو بگیرید ولی خیالتون راحت سید سال دیگه انشالا برمیگرده به تیمش شماهام برید با سوشای واکاشی زوماتون حال کنید. خخخ
میثم تی تی
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
مهدی رحمتی با تراکتور قرارداد داخلی بسته چون خودشم دوست داری تو تیم سرزمین مادریش بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر