فهرست
گواردیولا رو به منتقدان آلمانی: منتظر استعفایم نباشید!
گواردیولا رو به منتقدان آلمانی: منتظر استعفایم نباشید!

گواردیولا رو به منتقدان آلمانی: منتظر استعفایم نباشید!

آی اسپورت-  شرایط پپ گواردیولا بعد از قهرمانی در بوندس لیگا، همراه با تیمش خیلی خوب نیست. او که در ۱۰ روز کابوس وار گذشته هم جام حذفی آلمان را از دست داده و هم از لیگ قهرمانان حذف شده، هر روز با منتقدان بیشتری روبرو می شود. پپ که پیشنهاد دست به نقد منچسترسیتی را در دست دارد، هنوز یک سال دیگر از قراردادش با بایرن باقی مانده اما منتقدانی چون بکن باوئر اصرار دارند خودش باید خیلی زودتر تیم را ترک کند . او متهم است که نتوانسته روح آلمانی تیم را حفظ کند و ماندنش مساوی می شود با جدایی بازیکن ارزشمندی چون توماس مولر از تیم.   
پپ که شنبه شب شکست تلخی را برابر فرایبورگ در ادامه بوندسلیگا تجربه کرد درباره احتمال استعفا گفت:« بی خود منتظر استعفایم نباشید. من یکسال دیگر هم اینجا قرارداد دارم و می مانم.»
آلمانی ها خیلی دوست دارند تا حالا که یورگن کلوب از دورتموند جدا شده، به بایرن بیاید تا تیم کاملا آلمانی شان بتواند در فوتبال دنیا بدرخشد. آنها بعد از قهرمانی در جام جهانی بار دیگر خود را آقای فوتبال دنیا می دانند و دیگر داشتن مربی اسپانیایی خیلی برای شان هیجان انگیز نیست. از سوی دیگر پپ هم می داند با این فشار به سختی می تواند ادامه دهد اما می خواهد کسی که باعث جدایی می شود ، خودش نباشد.
 
     
آی اسپورت
2015-05-17 12:35:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر