فهرست
موضع فدراسیون فوتبال: گوینده ورزشگاه یادگار اشتباه کرد
موضع فدراسیون فوتبال: گوینده ورزشگاه یادگار اشتباه کرد

موضع فدراسیون فوتبال: گوینده ورزشگاه یادگار اشتباه کرد

بالاخره یکی در سکوتی که بین مدیران فدراسیون فوتبال حاکم شده، علی کفاشیان لب به سخن گشود. او ساعتی پیش در گفت‌وگو با فارس درباره اتفاقات بازی تراکتور- نفت حرف زد و حتی نکاتی را هم تایید کرد که یکی از آنها اشتباه گوینده ورزشگاه بازی بود.
 اشتباه عجیب گوینده ورزشگاه مبنی براینکه هواداران تراکتورسازی خود را آماده جشن کنند: گوینده ورزشگاه کار خیلی بدی کرد که این موضوع را از طریق میکروفن به هواداران انتقال داد البته پزشک تراکتورسازی و افرادی که خبر تساوی در اصفهان را به نیمکت تیم تبریزی منتقل کردند کار اشتباهی انجام دادند که ما این موضوع را قطعا پیگیری خواهیم کرد و باید با عوامل اتفاقات تبریز برخورد شود. هرگز نمی‌شد تصور کرد که کدام تیم برنده است و دیدید که تراکتورسازی تا دقایق آخر برای قهرمانی تلاش می‌کرد اما جا دارد به مسئولان سپاهان و اعضای این تیم هم تبریک بگویم.
چه اقداماتی برای پیگیری این موضوع صورت گرفته؟ قطعا گزارش‌هایی را جمع‌آوری کردیم که سازمان لیگ هم گزارشی را به وزیر ورزش ارائه داد. مطمئن باشید اگر تخلفی صورت گرفته باشد با این موضوع برخورد خواهد شد ولی مهم این است که سازمان لیگ به بهترین شکل کار خود را انجام داد و همه دیدند که نفت تا آخرین لحظه برای قهرمانی تلاش کرد و من هم به تبریز رفته بودم که جام را در آنجا به یکی از دو تیم اهدا کنم. با توجه به نتایج ۷۰، ۸۰ تصور می‌کردیم که جام در تبریز بالا برود ولی آن ۲۰ درصد باقی مانده باعث شد جام به اصفهان برود و من هم بدون اینکه کاپی را به تیمی اهدا کنم برگشتم.
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-17 12:40:05
نظر دهید

۲ نظر
شهروند درجه ۳
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۵۰
دیروز میگفتن پسر تونی گفت مساوی شده امروز پزشک تیم فردا توپ جمع کن پس فردا کلاغهای استادیوم ... ولی حقیقت رو منصوریان همون شب گفت... چه اعتماد به نفسی .... خجالت آوره
duman
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۱
و ماهم باور کردیم ای همیشه خندان متقلب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر