فهرست
ادعای طارمی بعد از برد دربی: برانکو مرا طعمه کرد!
ادعای طارمی بعد از برد دربی: برانکو مرا طعمه کرد!

ادعای طارمی بعد از برد دربی: برانکو مرا طعمه کرد!

مهدی طارمی پیش از این گفته بود بعد از دربی حرف می‌زند و قبل از دربی هشتادم پایتخت هم نه کری خواند و نه صحبتی درباره بازی با استقلال کرد تا دیروز که با او همکلام شدیم. جوان اول پرسپولیس دیروز در حالی با ما همکلام شد که از ناحیه پا احساس درد می‌کرد اما خوشحال بود.
حالا که دربی را بردید درباره بازی با استقلال صحبت می‌کنید؟در خدمت شما هستم.
از عملکرد خودت راضی هستی؟تاکتیک برانکو این بود که من جلوی استقلال طعمه باشم. قرار بود پشت ‌سر علیپور بازی کرده و مدافعان حریف را با خود بالا بیاورم. اگر هم دقت کرده باشید روی صحنه گل هم حواس کسی به علیپور نبود و متوجه من بودند که بازیکن ما هم به زیبایی دروازه حریف را باز کرد.
اگر گابریل به این مسابقه می‌رسید تو نوک حمله پرسپولیس می‌شدی؛ درست است؟صددرصد، شاید آن وقت تاکتیک ما هم فرق می‌کرد اما به هر حال بردیم.
استفاده از ضربات ایستگاهی هم تاکتیک برانکو بود؟قبل از بازی سرمربی تیم از من و امید عالیشاه خواست که دریبل بزنیم و کاشته بگیریم که یکی از همین کاشته‌های ما هم باعث برد ما شد.
بدجوری باعث عصبانیت حنیف عمران‌زاده و امیرحسین صادقی شدی و هر دو هم کارت زرد گرفتند!به هر حال بازی حساسی بود. آنها هم آمده بودند انتقام شکست دور رفت را بگیرند و طبیعی بود استرس بیشتری داشته باشند. اتفاقاً بعد از برخورد با حنیف عمران‌زاده با او دست دادم و به عنوان بازیکن کوچکتر عذرخواهی کردم.
خیلی به اعصاب خودت مسلط بودی با اینکه چند بار روی تو خطا شد!قبل از بازی مربیان و وکیلم با من صحبت کرده بودند. می‌دانستم برخی بازیکنان باتجربه استقلال روی اعصاب جوان‌ترهای پرسپولیس مثل من و احمد (نوراللهی) و علیپور کار می‌کنند و به همین خاطر سعی کردم با آرامش، قاطی دعوا و جر و بحث نشوم.
بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟امید عالیشاه به نظرم بهترین بازیکن دربی بود، هر چند همه بچه‌های پرسپولیس خوب بازی کردند.
این ماجرای گرفتن پای تو از دقیقه 75 به بعد چیست؟به جان خودم واقعاً پایم گرفته بود. عمدی در کار نبود. آن قدر دویده بودم که دیگر عضلاتم مثل چوب خشک شد و نتوانستم ادامه بدهم.
به الهلال که می‌رسی؟بله، مشکلی وجود ندارد و ان‌شاءا... با قدرت به این مسابقه می‌رسم.
     
آی اسپورت
2015-05-17 14:05:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر