فهرست
تیموریان عذرخواهی کرد: تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام بود
تیموریان عذرخواهی کرد: تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام بود

تیموریان عذرخواهی کرد: تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام بود

آی اسپورت - یک تصمیم عجولانه از تیموریان، جام قهرمانی لیگ چهاردهم را از تراکتورسازی گرفت. کاپیتان تیم ملی در گفت‌وگو با ایسنا، از همه طرفداران تراکتورسازی بخاطر اخراجش و از دست رفتن قهرمانی عذرخواهی کرده است: «آن شب در ورزشگاه یادگار امام (ره) تلخ‌ترین خاطره دوران ورزشی‌ام رقم خورد. من هم مانند همه تبریزی‌های عاشق فوتبال لحظه شماری می‌کردم که جام قهرمانی را بالای سر ببریم و با هم جشن قهرمانی برپا کنیم اما همه چیز به یکباره از دست رفت و ما در نهایت نایب قهرمان لیگ شدیم. متاسفانه پس از بازی شنیدم که برخی هواداران با آسیب‌های روحی و جسمی مواجه شده‌اند که این تلخی ناکامی آن شب را برای من بیشتر می‌کند. اگر قصوری از سوی من بوده با تمام وجودم از شما عذرخواهی می‌کنم.»
تیموریان حاضر نشد درباره تصمیم داور در صحنه‌ای که کارت قرمز گرفت حرفی بزند: «هرگز درباره داوری حرفی نزده‌ام. اگر عدالت اجرا شده حرفی نیست اما چنانچه اخراج من تصمیم درستی در آن فضا و شرایط حاکم بر ورزشگاه نبوده قضاوت را به عهده مردم و کارشناسان می‌گذارم. حالا کار از کار گذشته و من فقط می‌خواهم بار دیگر از هواداران تیم تراکتورسازی به خاطر نایب قهرمانی عذرخواهی کنم و به آن‌ها بگویم که تراکتورسازی قهرمان واقعی لیگ بود.»
آندو می‌گوید شایعه تساوی سپاهان و قهرمانی تراکتور که در ورزشگاه پیچید را نشنیده است: «من روی نیمکت نبودم و وقایع را از نزدیک ندیدم اما در جریان اتفاقات قرار دارم. امیدوارم پرده از این راز برداشته و روشن شود که چه کسی خبر قهرمانی تراکتور و خبر تساوی نتیجه بازی سپاهان-سایپا را به نیمکت‌نشین‌های ما انتقال داد. کاری که آن شب در ورزشگاه یادگار امام (ره) انجام دادند با اصول اخلاقی و پهلوانی همخوانی ندارد و امیدوارم که هرچه زودتر عوامل انتشار این خبر دروغ معرفی شوند تا مردم پاک تبریز در جریان وقایع قرار بگیرند. مطمئنا خبری که اعلام شد هم به ضرر تیم تراکتور بود و هم نفت تهران. »کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-05-17 14:13:18
نظر دهید

۲ نظر
hamed
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۰۷
سلام.حامد هستم.۲۵ ساله.متولد تبریز.جمعه ساعت ۲ به استادیوم رفتیم.۴ نفر بودیم.دیدیم استادیوم پر پر شده.خواستیم برگردیم.ولی اون روز تو رویاهامون با همه روزای دیگه فرق میکرد.به زور وارد استادیوم شدیم.طبقه دوم.چند وقتی بود که استادیوم اینجوری پر نشده بود.به زحمت ۴ تا صندلی پیدا کردیم.نشستیم.برادر بزرگم(لیسانس عمران)رفیق و هم دانشگاهیم(لیسانس عمران) برادر دوستم(لیسانس مکانیک).یکی دیگه اونجا بهمون اضافه شد.دوست برادرم(لیسانس شیمی)بگذریم.۵ ساعت تا شروع بازی.هر چهار فصل یک سال رو او روز تجربه کردیم.آفتاب سوزان.بادهای وحشتناک.باران.هوای خنک بهاری.هوای سرد.سخت بود.ولی زمان گذشت و بازی شروع شد.خیلی امیدوار بودیم.ولی همه چی بهم خورد.نمیدونم ما کردیم یا بازیکنا یا داور یاااااااااا.....؟؟؟؟؟ََ!!!!!
خلاصه همه چی بهم خورد.بهمون دروغ گفتن.بعدش مسخرمون کردن.طبق معمول یه روز یه ترکه...
الان ۲ روز گذشته هنوزم باورش سخته.مگه ممکنه همچین کار کثیفی؟ مگه میشه میشه انقد یکی پست باشه؟؟!! اره ممکنه!
خلاصه(ن باشیوی آغریدیم) عادل خان.تنها امیدمون تویی.کسی که میتونه.یعنی حتما میتونه دستهای نجس این کفتار صفت ها رو رو کنه تویی عادل خان
به عدالتت ذرهای شک نداریم.دوشنبه روز امتحان بزرگیه برای شما.از هیشکی و هیچی نترس.ما پشتتیم.به امید پیروزی حق بر باطل.
یا حق
محسن
سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۵
ببخشید کاپیتان تیم ملی؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر