فهرست
روایت دیگری از بازی عجیب تراکتور:سوت پایان بازی زده نشد
روایت دیگری از بازی عجیب تراکتور:سوت پایان بازی زده نشد

روایت دیگری از بازی عجیب تراکتور:سوت پایان بازی زده نشد

آی اسپورت-بازی تراکتورسازی و نفت آنقدر اتفاقی عجیب و باورنکردنی در دنیای فوتبال بود که تا هفته ها میشود هر روز منتظر خبر جدیدی از این بازی بود. آخرین خبر از این بازی جنجالی این است که علیرضا فغانی اصلا سوت پایان بازی را نزده. او سوت را برای توقف بازی زده و بدلیل حضور تماشاگران در زمین بازی ناچار به اتمام بازی شده است. این صحبتهای رفیعی، وکیل بین‌المللی است که با استناد به این صحبتها اعتقاد دارد که باید بازی تراکتورسازی و نفت مجددا برگزار شود.
او در این مورد میگوید: «اگراین اتفاق درهرکجای جهان رخ می داد ابتدا باید فدراسیون فوتبال ناظرو داور بازی را فرامی خواند تا ازخاتمه یافتن بازی اطلاع پیدا کند و بعد تصمیم گیری کنند. اگر فدراسیون فوتبال و داور ادعا کند که سوت پایان بازی را زده با آن چیزی که مردم دیدند مغایرت دارد.اگر وقت اضافه بازی و آسیب دیدگی یکی از بازیکنان را محاسبه کنید به راحتی می توان متوجه شد که اصلا بازی خاتمه نیافته است. اگر یک درصد از این اتفاقات در هر جای دنیا رخ می داد قطعا فدراسیون فوتبال خیلی سریع وارد مساله می‌شد و بعد از انجام بررسی های لازم قهرمان را مشخص می کرد.»

کدخبر:9043
  ۴  
آی اسپورت
2015-05-17 18:16:43
نظر دهید

۴ نظر
محمدرضا
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۸
اشک هایت را پاک کن قارداشیم بی دلیل نبود که باران بارید.
باران بارید تا دشمن اشک هایت را نبیند.
باران بارید تا غبار ظلم و تبعیض روی بیرق ات ننشیند.
باران بارید تا بگوید خدا هم با شما گریه میکند.
بارید تا بگوید اسمان هم با تو هم درد است .

شاید بعضی ها بگویند فوتبال و جام قهرمانی ارزش این همه حرف و حدیث را ندارد اما اینجا حرفی از جام قهرمانی نیست ما ابرویمان را به مشتی اهن پاره نمیفروشیم ما نمیگذاریم بخاطر اهن پاره ای به شعور و غرورمان توهین کنند تمام کاپ های قهرمانی دنیا فدای سر آزربایجانم.
اسدی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۱:۰۱
به نظر من از بازی تراکتور با سپاهان در اصفهان یک سلسله کارهای ناپاک انجام شد که جام به اونجا بره . قهرمان واقعی تو دل مردمه نه تو یه آهن پاره. با این کار محبوبیت تراکتور بیشتر از گذشته شد
-
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۲۲
کجا مثلا چنین اتفاقی افتاده است لطفا یک مثال بیاورید
علی
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۴۹
این را به چه کسی باید گفت. کسانی که هیچ بویی از انسانیت نبرده اند این کار کثیف و ناجوانمردانه را ترتیب داده اند. پیروز واقعی تراکتور بوده و هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر