فهرست
پاسخ هاشم به شاهرخ: شما که به استقلال گل زدی و مشت گره کردی
پاسخ هاشم به شاهرخ: شما که به استقلال گل زدی و مشت گره کردی

پاسخ هاشم به شاهرخ: شما که به استقلال گل زدی و مشت گره کردی

آی اسپورت- همانطور که انتظار می‌رفت هاشم بیک‌زاده مصاحبه تند و حاشیه‌ای شاهرخ بیانی را بی‌جواب نگذاشت و حسابی از مربی استقلال انتقاد کرده. او در جواب این که به او و بعضی دیگر از بازیکنان تهمت خیانت به تیم زده شده می‌گوید: «بگذارید توضیح بدهم. من قبل از بازی مسموم شده بودم؛ حتی پزشکان تیم هم این موضوع را می دانستند و 3 روز نتوانستم تمرین کنم. واقعا چه کسی دوست دارد در دربی پایتخت بازی نکند؟ با شرایطی که من داشتم اگر به زمین می رفتم و اشتباهی می کردم که تیم بیشتر ضرر میکرد، آیا این موضوع بیشتر اسمش خیانت نبود؟ این درست نیست که بیانی مصاحبه می کند و حرفهایی می زند که هیچ کس نمیتواند آنها را باور کند.این مصاحبه ها در طول فصل به استقلال ضربات زیادی زد. حالا معلوم می شود که مشکل استقلال دور و بری های او هستند، نه خودش. امثال بیانی بودند که ذهن سرمربی استقلال را خراب کردند که ملی پوشان برای استقلال بازی نمی‌کنند و ...»
مدافع آرام استقلال صحبتهایش را با بیان یک خاطره از مربی فعلی استقلال تمام میکند: «آقای بیانی! شما همان کسی هستی که با پیراهن پرسپولیس به استقلال گل زدی و مشت گره کردی! با چه رویی می گویید بیک زاده به خاطر پول خودش را به مصدومیت زده و در دربی بازی نکرده است؟»

کدخبر:9043
  ۱  
آی اسپورت
2015-05-17 20:00:37
نظر دهید

۱ نظر
f@rShid
يكشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۱۴
برو عمو ... تو جات تو استقلال نیست . یه یادم نمیاد تو تیمی جز تیم امیر قلعه نوئی قهرمان شده باشی . خوشحالم که تو نبودی با اینکه تیم محبوبم باخت اما اگه تو بودی مطمئنن این شکست سنگین ترمیشد . اســ...ال داشتی !!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر